Wpis z mikrobloga

#vvivo #historieprywaciarza

Ja wiem, że może i nie powinienem pisać pod tym tagiem, ale pewnie nie wszyscy widzieli poprzedni wpis. Z Mirko usunięty, Google Cache trochę zdążyło złapać.

[Link](http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:iWpXEJeH1ecJ:www.wykop.pl/wpis/19940031/chcialbym-sie-z-wami-pozegnac-w-kazdej-chwili-moge/+&cd=1&hl=pl&ct=clnk≷=pl)
  • 15
@WatchYourBack: Z jakiegoś powodu usuną ten wpis, więc po co go wygrzebywać. Może męczy go współczucie. Może kiedyś zrobi wielki comeback i nie sprzyja mu atmosfera jakby było już po walce.
@WatchYourBack: Jest w trakcie procedury usuwania konta, gdyby usunął to by nie było awatara i by był nick v...o, tak jak przy jego wcześniejszych wpisach. Teraz może w każdym momencie przerwać procedurę i dalej prowadzić konto jakby nigdy nic.
@WatchYourBack: właśnie też miałem pytać, o co kaman. Widziałem wpis rano na telefonie, potem w pracy nie było jak zaglądać, teraz zaglądam, a tu na mirko cisza, wpis usunięty... chyba zbyt wielu tego wpisu nie ogarnęło bo inaczej by szeroko komentowali.
Nie znałem go prawie, ale cały dzień o nim myślałem.