Wpis z mikrobloga

Sedzia, ktora odwolal Ziobro zajmowala sie sprawa Izabeli Ch. jeden dzien. Izabela wjechala w przejscie 17 stycznia, a juz 18 odwolana sedzia skierowala ja na obserwacje psychiatryczna (ostatecznie Izabela skonczyla w szpitalu). Pozniej sprawa trafila do innego sedziego. Co ciekawe w styczniu 2016 Sedzia ukarala Ziobre grzywna w wysokosci 2000 zl. Pozdrawiam pelikana @Mordochlap:

Niech ktos wrzuci grafike iustitii albo zrobi osobny wpis

#neuropa #4konserwy #prawo
  • 19
@pasczakk: Izabella ch. #!$%@? sie swoim autem do przejścia podziemnego. Sędzia uznała, ze należy przeprowadzić obserwacje psychiatryczną o na tym zakończył sie jej udział w sprawie. Minister zero pani sędzi nie lubi, bo kiedyś przegrał u niej proces. Trzy miesiące po wydaniu delegacji ją cofnął. Teraz próbuje wmówić ludziom, ze cofnięto jej delegacje do sądu okręgowego w Warszawie z powodu tego, ze źle zajął się sprawą Izabelli ch, a nie przez
@Wotto @Internet_the_explorer ktoś jest zaskoczony tym? Chyba tylko osoby, ktoś nie pamiętają co ta ekipa #!$%@?ła podczas ostatnich rządów.

Mali, msciwi ludzie, zaklamujacy rzeczywistość i opluwajacy przeciwników na każdym kroku. A kiedy nie robią prywaty to jadą populizmem, co by się przypodobać motlochowi

Przykład z wczoraj z TVP - bad Hypke się znęcali, bo niby za dużo kasy dostał za reklamy i co najgorsze nie zgadza się z urojeniami Macierewicza w sprawie
@SmellySocks: dokładnie, muszą znaleźć kompromis między powagą a archaizmem, a najlepiej komunikować się na rożnych płaszczyznach. Jak słyszałem jakąś panią sędzie jak mówiła na ostatnim kongresie sędziów, że trzeba ulotki rozłożyć w sądach, żeby być bliżej ludzi, to trochę mi się śmiać chciało:)