Wpis z mikrobloga

74055 - 169 - 112 - 24 = 73750

169 Sobotnie kręcenie z Vitem który pokazał mi środkową część Śląska, nie spodziewałem się że aż tyle górek tam jest a kolarzy więcej niż w górach. Tereny bardzo przyjemne asfalt jedynie miejscami jest połatany, ruch mały, na górkach jak ktoś chce to da się wymęczyć a 2razy bliżej niż w beskid, jedyny minus to dojazd przez Mysłowice, Sosnowiec(o zgrozo) i DG jakieś 25km ale mimo wszystko będzie trzeba się jeszcze kiedyś wybrać :)

112 Pierwsze kręcenie z Fenixami Tychy. Jak to zazwyczaj ze mną bywa- spóźnienie więc przezornie pojechałem dłuższą trasą żeby w razie czego złapać ich w locie nie przeliczyłem się i złapałem ich na wylocie z Tychów. Jako że się spóźniłem to ostatecznie nikogo nie znam ;D ale ktoś do mnie podjechał i powiedział że dziś około setki spokojnym tempem- to pierwsze by się zgadzało drugie tylko w połowie bo jak dojechaliśmy do ścieżki nad Wisłą to tępo tak wzrosło że pod koniec wału myślałem że sobie odpuszczę, tyle dobrze że ścieżka się skończyła. Na końcu zaczekaliśmy na starych wyjadaczy od których zgarnęliśmy ochrzan za tępo+ dołączyła do nas jakaś miła Pani na treku/mtb/krossie (nie wiem nie znam się, w każdym razie nie na szosie) odprowadziliśmy Ją jakieś 5km i dowiedzieliśmy się że chciałaby kupić szosę na przyszły sezon.

24 I dzisiejsze rozruszanie nóg.

Miałem w planie dziennie robić setki bo mam teraz trochę wolnego ale pogoda ma inne plany ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W tym tygodniu to już 305km!
#rowerowyrownik #100km #100km

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

Pobierz Limon2g - 74055 - 169 - 112 - 24 = 73750

169 Sobotnie kręcenie z Vitem który pokazał...
źródło: comment_g4xly4X07lgdxkjNUeV3fT9mC6Myy9pn.jpg