Wpis z mikrobloga

#motocykle #motowarszawa #zalesie
Dziś jest mój najnieszczęśliwszy dzień w tym sezonie. Moto poszło na warsztat. Pogoda nie zachęcała,ale pojechałem, rano jeszcze w miare,ale po południu porażka. Moje ciuchy ważą chyba z toneztyle wody pochłonęły. Boję się w deszczu jechać, jak jakiś paralityk normalnie, nawet już tak pomiędzy autami nie przejeżdżałem. Do tego parujące okulary i szybka od mokrych włosów, no po prostu cudo. Potem pierwszy raz od dwóch lat skorzystałem z komunikacji miejskiej. Tak, ci wszyscy smutni szarzy ludzie jeszcze dodatkowo przygnębili. Na szczęście już sobie siedzę w wannie i grzeje No ale moto już się warsztatuje,części pozamawiane na wymiankę i czekać na odbiór. Sezonu nie kończę,szczegolnie jak sobie zamontuje grzanie manetek. Łącze się w bulu z @bocznica i @ostasz . Jak tam wasze sprzęty motomirki? Zakonserwowane już na sezon zimowy?
  • 9
@Kick_Ass: Ja rozumiem, że mogli nie być zadowoleni z poniedziałku, ale za każdym razem jak słyszę o tym, że

ci wszyscy smutni szarzy ludzie jeszcze dodatkowo przygnębili


to zaczynam się zastanawiać czy my powinniśmy w tym metrze, w tych autobusach i tramwajach skakać i tańczyć, puszczać bańki mydlane czy może śpiewać smerfne hity. No wybacz komunikacja miejska to niestety nie zjazd stand-upowców. Mówię tak dlatego bo sam jestem użytkownikiem i nigdy
@puldo no nie wiem,jakis uśmiech rzucony bez powodu drugiej osobie by wystarczał. A tak wiesz , ponuraki, okutane, szyby zapakowane,zaduch taki że o matko Bosko, żyć się odechciewa. Młodociani wlepieni w ekraniki smartfonów. Naprawdę nieciekawa atmosfera.
Zakonserwowane już na sezon zimowy?


@Kick_Ass: Nie ma takiej zimy! ;-) Jeździmy jeździmy aż się nie zrobi śnieg na drodze. Między 2016-17 miałem tylko tydzień jak nie jeździłem. A tak cała zima na kołach. 15 października na duży generalny przegląd. Wymiana opon, tarcz hamulcowych, sprzęgła i całego mnóstwa innych rzeczy. A potem jak pogoda pozwoli to lecę z kumplem do Węgier :)