Wpis z mikrobloga

@xandra: haha to teraz robimy tak:

1. rodzi sie dziecko
2. jest brzydkie w #!$%@?
3. podajemy znieczulenie
4. zabijamy komorki ktore nic
  • Odpowiedz
@gnt_1: Nowo narodzone dziecko już czuje ból. A od tego są badania prenatalne, żeby zapobiegać rodzeniu się dzieci, które są zagrożone wadami rozwojowymi, chorobami genetycznymi, lub urodzą się zdeformowane. Chcesz takie dzieci skazywać na cierpienie? Kto ci dał takie prawo? Będziesz patrzeć na ich ból? Jak ta hipokrytka św Matka Teresa? Ta, która nie podawała leków przeciwbólowych chorym? Ta sama, która sama leczyła się w USA?
  • Odpowiedz
@xandra: idz #!$%@?ć, gdzie indziej.

A teraz pierwszy powiem jasno i klarownie o co w tym wszystkim sie rozchodzi. Mianowicie nie chodzi tutaj o to, aby "ratować kobiety", bo juz teraz aborcja legalna to jest margines. Chodzi tylko i wyłącznie o to, aby panie wreszcie mogły w 100 proc. dorownać mężczyznom, aby mogły się wzorowo #!$%@?ć, a później w razie wpadki zawsze mogły to wyskrobać. Tylko przyjemności i łatwe życie,
  • Odpowiedz
@md23: Nie, jesteś ignorantem. Chodzi o to, że aborcja BĘDZIE CAŁKOWICIE ZAKAZANA i zarówno lekarz jak i matka ZOSTANĄ ZAMKNIĘCI DO WIĘZIENIA. Nikt nie wykona aborcji nawet jeśli życie matki będzie zagrożone. A nawet jeśli to pójdzie siedzieć. Nie będzie wyjątków - czy płód jest zagrożony, czy zagrożone jest życie matki, czy ciąża pochodziła z gwałtu - nawet jeśli matka BĘDZIE NIELETNIA. Ile z nich będzie cierpieć nie chcąc nawet
  • Odpowiedz
Prawda jest taka, że nikt nie ma prawa stawiać życia kilkunastu-kilkudziesięciu NIC NIE CZUJĄCYCH komórek przeciw życiu MYŚLĄCEJ, SAMOŚWIADOMEJ i CZUJĄCEJ kobiety. I nawet sam bóg gdyby istniał tego by nie zrobił.


@xandra: Ale jeśli jest zagrożone życie tej myślącej, świadomej i czującej kobiety, to nikt nie każe ratować tych nic nie czujących komórek. (???) Przciwko komu wytaczasz ten argument, bo ani czarny ani biały protest nie są za taką
  • Odpowiedz
@xandra: haha, chyba zartujesz. Ostatecznym celem czarownic z placu zamkowego jest zalegalizowanie w 100 proc. aborcji na życzenie. Jezeli tego nie dostrzegasz, to przykro mi, ale nie ma dla ciebie ratunku.

a to co jest teraz to typowe bicie piany, kaczynski siedzi i zaciera ręcę
  • Odpowiedz
@rdza: usiłuję wybronić strony, z którą mi po drodze. Co czytamy w internecie, trzeba brać z pewnym dystansem. Byłem na proteście i nie zauważyłem tego, co zarzucasz tutaj OPce, nie słyszałem żadnych haseł tudzież nie widziałem transparentów, które trywializowałyby aborcję w stopniu, który Cię odrzuca.
  • Odpowiedz
ja palę już naście lat, a nie mam żadnego problemu z odstawieniem fajek na weekend, tydzień, czy miesiąc


@deroo: Bo masz świadomość, że wrócisz do nich prędzej czy później.
  • Odpowiedz
przeciw życiu


@xandra: Przeciw życiu to rzeczywiście ciężko się nie zgodzić. Ale czy np. aborcja bo dziecko teraz komuś psuje plany na wakacje?
  • Odpowiedz
I nawet sam bóg gdyby istniał tego by nie zrobił.


@xandra: Zrobiłby. Jeśli bóg istnieje, to wszelkie problemy związane z ciążą są jego dziełem. On nie kieruje wolą człowieka, ale to on stworzył wszystko, w tym wszelkie choroby.

życia kilkunastu-kilkudziesięciu NIC NIE CZUJĄCYCH komórek


W człowieku jest średnio 10 bilionów komórek. Płód w trzecim tygodniu (najwcześniejszy pomiar jaki znalazłem) mierzy około 0.5 milimetra, ale potrzebuję wagę. W trzecim miesiącu
  • Odpowiedz
Zrobiłby. Jeśli bóg istnieje, to wszelkie problemy związane z ciążą są jego dziełem. On nie kieruje wolą człowieka, ale to on stworzył wszystko, w tym wszelkie choroby.


@Wiesmin: Na jakiej podstawie w to wierzysz? Bo jakiś hipokryta w czarnej kiecce ci tak powiedział? Bo opisano to w księdze, która nawet nie jest uważana za historyczną? Człowiek ma wolną wolę i wybór. Cała nauka obiera się na badaniach, które przeczą tym
  • Odpowiedz
@kazah7: dobrze ją gasisz, tępa strzała nie ma sensu się jej pytać , bo czarny protest jest taki modny a ciało takie moje, zobaczyła by 12 tygodniowy płód i by się popłakała, wszyscy tak bardzo popierajacy aborcje poczytajcie jakie narządy się wykształcają u małego człowieka w którym tygodniu zanim napiszecie o zlepku komórek
  • Odpowiedz
@herakliusz_atencjusz: Czytałam, one też mają być zakazane. Zresztą są bardzo trudno dostępną i na pewno taka "ostra strzała" jak ty o tym problemie słyszała... To trzeba było przeczytać projekt ustawy. Myślisz, że miliony ludzi w Polsce na świecie ot tak sobie protestują? Co za ignorant.
  • Odpowiedz
D@xandra:były różne rzady ,różne przepisy nie mam 20 lat, i tabletki dzień po w najgorszym wypadku były na recepte, na świecie nikt nie protestuje heh chyba ze masz na mysli te krotkie filmiki feministek z islandii ,a czemu ludzie wyszli na ulice-bo są głupi i dali się oszukać propagandzie troche modzie,bo to teraz takie modne popierać czarny protest ,a co do samych przepisów to gdybyś uważnie śledziła przekaz to nawet pis jest
  • Odpowiedz
Na jakiej podstawie w to wierzysz?


@xandra: Gdzie napisałem, że w to wierzę. Przeczytaj słowa od 2 do 4 z cytowanego tekstu. "jeśli bóg istnieje", czyli nie mówię, że on istnieje. A czemu twierdzę, że by to zrobił? Bo praktycznie każda religia opiera się na tym, że bóg, albo bogowie, stworzyli wszystko, a to oznacza, ze też wszelkie choroby. Tyle.

Poza tym te 1 mln komórek nadal nic nie czuje,
  • Odpowiedz