Wpis z mikrobloga

@makzy: mi już próbowali ukraść tablice mimo nitów, rozwalili zamki w drzwiach i bagażniku (ale do środka nie weszli) oraz porysowali drzwi. A parkuje na niby spokojnej dąbrowie ;)
@makzy: Tak, komuś się nie spodobało i przywalił w szybę. Brak śladów włamania, zwykła dewastacja. Świadków oczywiście brak bo wszelkie emerytki widza tylko kiedy im coś nie pasuje. Jak masz w miarę młode auto i parking strzeżony w okolicy to warto pomyśleć o zostawieniu auta pod opieką.
@lucasy: Zaparkowałem za bramą na pilota w bloku w którym wynajmuje mieszkanie. Auto bez tablic, nie chciałem żeby stało przy drodze itp. No i oczywiście wczoraj przyszedł ktoś z zarządu, że sąsiedzi sie skarżą bo ja tu tylko wynajmuje a nie mieszkam w to tylko parking dla mieszkańców... Auto biore do swojego rodzinnego miasta a po tej chorej Łodzi bede jeździł tramwajem.
@makzy: tramwaje w Łodzi to oddzielna historia, zwłaszcza jak pogoda odbiega od normy, tzn. są problemy gdy: pada, jest za ciepło lub za zimno xD. Wynajmujesz, placisz, w czynszu na pewno jest wliczona jakaś tam opłata za parking więc masz prawo tam parkować.
@lucasy: Juz sie spotkałem z brakiem trakcji jak przedwczoraj padało. Na piechote 3 km szedłem... Tez mi sie tak wydaje dlatego zignorowałem tego faceta.