Wpis z mikrobloga

I jeszcze jedno, ktoś ma statystyki z tego ile kobiet został zgwałcone? Ile z nich urodziło dziecko i ile zrobiło aborcję?
Ja znalazłem to.
Liczba aborcji dokonanych w Polsce, będących następstwem gwałtu:
2013 rok - 3
2014 rok - 2

Nie rozumiem czemu nagle taka panika w internecie o te gwałty. Jakby to była jakaś codzienność.
Nie mieszkamy w Niemczech czy Szwecji że zaraz wzrosna gwałty po wizycie sami wiecie kogo XD

#czarnyprotest
  • 22
  • Odpowiedz
@Oskarek89: to już nawet nie o te gwałty chodzi, z tego co zrozumiałem (niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu, jeśli się mylę), to prawo aborcyjne będzie na tyle zaostrzone, że kobieta będzie musiała urodzić dzieci z wszelkimi chorobami i wadami rozwojowymi, takie dziecko umrze na przykład w przeciągu godziny na naszym świecie. Rozchodzi się o to, że praktycznie nie będzie można terminować żadnej ciąży.
  • Odpowiedz
  • 1
@Veuch: no ok ale patrząc na protestujące to chcą
Aborcji kiedy im się zechce.
Jeśli to prawda że takie będą zaostrzenia to oczywiście są złe, tylko nie rozumiem czemu mało kto stawia to na 1 miejscu.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: masz oczy w dupie chyba. Kobiety protestują przeciwko zaostrzeniu przepisów. Skrajne głosy za liberalizacją są nieliczne, choć błędem czarnego protestu jest to, że się od nich nie odciął.
  • Odpowiedz
2013 rok - 3

2014 rok - 2

Nie rozumiem czemu nagle taka panika w internecie o te gwałty. Jakby to była jakaś codzienność.


@Oskarek89: a, to spoko, jak dwie to niech cierpią, #!$%@? im w oczodół. xD
  • Odpowiedz
a, to spoko, jak dwie to niech cierpią


@tyrald: Wspaniały argument za nierobieniem niczego. Cokolwiek zrobisz, zawsze ktoś ucierpi. W tym przypadku, dwie osoby na 38 milionów cierpiałyby, a dwie osoby straciłyby życie.
Zakładam, że jesteś też kategorycznym przeciwnikiem wsadzania kogokolwiek do więzień, bo ilość niesłusznie skazanych jest większa niż 2 / rok. Jazda samochodem zabija więcej. Nikotyna i alkohol. Fast-foody. W zasadzie to rzadko znaleźć cokolwiek o mniejszej szkodliwości niż
  • Odpowiedz
jne będzie na tyle zaostrzone, że kobieta będzie musiała urodzić dzieci z wszelkimi chorobami i wadami rozwojowymi, takie dziecko umrze na przykład w przeciągu godziny na naszym świecie. Rozchodzi się o to, że praktycznie nie będzie można terminować żadnej ciąży


@owocbananowca: @Veuch: Ja #!$%@?, ludzie czy wy czytaliście tą ustawę ? Przecież jest ona ogólnodostępna, ma 2 kartki a4 ...

Żeby nie było - jestem przeciwny jej wprowadzeniu, uważam że
  • Odpowiedz
Wspaniały argument za nierobieniem niczego.

Zakładam, że jesteś też kategorycznym przeciwnikiem wsadzania kogokolwiek do więzień, bo ilość niesłusznie skazanych jest większa niż 2 / rok


@matador: właśnie na odwrót - za robieniem czegokolwiek, by ograniczyć negatywne konsekwencje. Poza tym w przypadku przestępstw wchodzi kwestia co wymieniamy na co. Jeżeli nie będziemy karać przestępców, to stanie się większy rozgardiasz, niż wtedy, gdy wsadzimy paru niewinnych i mnóstwo winnych.
ALE!
Jednocześnie w podatkach
  • Odpowiedz
@Qrka: na pewno mnie chciałeś zawołać? Gdybym nie czytał to bym się nie wypowiadał. Zauważ też, że poprosiłem o wyprowadzenie z błędu jeżeli źle rozumuję - więc może zamiast mnie wyzywać od umysłowych ameb - sam pokażesz mi gdzie źle rozumuję? Z resztą patrząc po plusach i po tym, że nikt mnie nie poprawiał śmiem twierdzić, że chyba zrozumiałem projekt ustawy poprawnie.
  • Odpowiedz
właśnie na odwrót - za robieniem czegokolwiek, by ograniczyć negatywne konsekwencje.


@tyrald: Jakie będą konsekwencje zakazania aborcji z uwagi na chorobę dziecka, a dozwolenie aborcji z powodu gwałtu? Wzrost liczby fikcyjnych gwałtów. Jeśli w USA zdarzają się dziewczyny, które aby uniknąć niewielkich konsekwencji oskarżają facetów o gwałt, w przypadku "zniszczenia sobie życia poprzez konieczność wychowania dauna" z pewnością fałszywe oskarżenie będzie łatwiejsze. Może nawet w małżeństwie, za obupólną zgodą małżonków.

Owszem,
  • Odpowiedz