Wpis z mikrobloga

Może wyjedziesz?


@telestonoga: przede wszystkim jestem Polakiem, ale mam pomysł wspaniały. Podzielmy Polskę wzdłuż granicy Prus z 1830 roku, wschód dostaje PiS, Kukiz i Korwin, zachód Nowoczesna, PO, Razem i SLD. Będziecie na wschodzie robić co wam się podoba: wyjść z UE, zakazywać in vitro, dopłacać 5000 do guwniaka, obniżać wiek emerytalny do 30 lat, co wam w prawicowej duszy gra. My na tym złym zgniłym zachodzie zostaniemy w UE
  • Odpowiedz
@telestonoga: Jaka partia wolnościowa, takie hasła. Zdaję sobie sprawę, że nie jesteś rzecznikiem wszystkich wolnościowców, ale na użytek wpisu będę generalizował.

Niby korwiniści tacy wolnościowi, tak namawiają na głosowanie NA PARTIĘ, a nie PRZECIWKO PARTII, a tu się okazuje, że wolność i możliwość dokonania aborcji jest mniej ważna niż ból dupa 'lewactwa'. No i jak tu brać na poważnie wyborców tej partii, pospolite ameby intelektualne?
  • Odpowiedz
@obserwatorzwiezy: a widzisz #neuropa sama się orze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@abdullahibnalibali: http://www.wykop.pl/wpis/19915019/#comment-71043951 Równie dobrze mogłyby to robić podmioty prywatne PS Krytykuję PiS w różnych sprawach, ale #neuropie nigdy nie dogodzi.
@demagog: No, ale możemy Twoje myślenie odwrócić (co zrobiłem wcześniej i nie byłeś chętny do odpowiedzi) według logiki na obrazku to: jeżeli kobieta może decydować o ewentualnym
  • Odpowiedz
@telestonoga: Czyli klasyczne "u was murzynów bijo". Nie obchodzi mnie inny użytkownik, rozmawiam przecież z tobą. Wykazałem że robisz kurtyzanę z logiki, ukazałem twoją hipokryzję, a ty odwracasz kota ogonem. Boisz się dyskusji, później kisisz się w towarzystwie osób podobnych do ciebie i liżecie się po jajkach udając, że jesteście prawakami będąc zwykłymi narodowymi socjalistami.
  • Odpowiedz
Nie, bo z czegoś trzeba utrzymać wojsko, policję, straż ogniową etc. - lepiej poczytaj program partii KORWiN ( ͡º ͜ʖ͡º) to się zdziwisz, jak #neuropa cię okłamuje


@telestonoga: Aha, czyli Korwin nadal chce mnie zmuszać do płacenia podatków, nawet jeśli nie chcę tego robić. A co z argumentem "moje ciało, moja sprawa"?
  • Odpowiedz