Wpis z mikrobloga

W publicznej zbiórce zgromadzili 78 tys. dolarów. Wszystko wydali na imprezy

Młodzi twórcy zakpili sobie z użytkowników serwisu za pośrednictwem którego zbierali fundusze potrzebne do produkcji filmu. Po zgromadzeniu 78 tys. dolarów zniknęli z pieniędzmi, a w mediach społecznościowych publikowali fotografie przedstawiające ich rozrzutny styl życia, imprezy w klubach

Więcej: http://www.wykop.pl/link/3382181/w-publicznej-zbiorce-zgromadzili-78-tys-dolarow-wszystko-wydali-na-imprezy/

#ciekawostki #crowdfunding #cebuladeals #dej5zl #pomoc
  • 12
@SweetDreams: idioty poszukaj sobie chłopcze pod własnym dachem
@KirsxXx: w rozumieniu, że przekręt/ nadużycie? Tak pojmuję cebulę, w sumie nie korzystałem z tego tagu, znając wykop może mieć to inne znaczenie, zaraz sprawdzę
@Dezynwoltura: odzywki adekwatne do poziomu osoby inicjującej wymianę, a co do tego pojedynczego tagu - faktycznie wygląda na to, iż jest on wykorzystywany w innym celu (do promowania okazji?), trudno - najzwyklejsza w świecie pomyłka. Jak dla mnie "cebula" ma wyłącznie negatywny wydźwięk, nawet w tutejszych komentarzach. Dlatego się walnąłem, a tagu nie śledzę
@kroxintu: i bardzo dobrze, całkiem serio popieram. Jeśli do tej pory nie mieliśmy okazji zamienić 2 słów, a nie mieliśmy, to znaczy że jesteś mi zupełnie obojętnym no name mirkiem, o skrajnie odmiennych od moich poglądach i zainteresowaniach - więc postępuj tak jak Ci serduszko nakazuje. I o to samo proszę każdego kto ma wątpliwości - czarnolisto. Bo tak jak w życiu, jak i tutaj - po prostu unikajmy kontaktu