Wpis z mikrobloga

@Ofacet: Ogólnie mam to w dupie ale takiej zmanipulowane wpisy jak twój (specjalnie z małej ( ͡° ͜ʖ ͡°)) mnie bawią

Większość osób wprost wypowiada się że ten protest byłby spoko gdyby był tylko przeciw zmianom zaostrzającym przepisy ale nie za bardzo podoba im się, że ten sam protest domaga się całkowitej liberalizacji aborcji.
@Python: przeczytaj ten post jeszcze ze dwa razy ze zrozumieniem i przestań #!$%@?ć. Nikt niczym nie manipuluje, tylko ty (ojoj, też z małej) doszukujesz się spisków, tam gdzie ich nie ma.
@Ofacet: nie chce Cię martwić, ale @Python ma jednak nieco racji. Czytam sobie teraz na stronie tvn-u, że "czarny protest" trwa już jakiś czas i został zainicjowany przez partię Razem w reakcji:

na odrzucenie w ubiegłym tygodniu przez Sejm obywatelskiego projektu, który liberalizował przepisy dotyczące aborcji oraz na skierowanie do dalszych prac projektu przewidującego jej bezwzględny zakaz.


Dalej zaś mogę przeczytać jeszcze:

Od ponad tygodnia w całej Polsce - zainicjowany
@Lisaros następny. Chyba jasno napisałem że piszę o tych którzy na wykopie krzyczą o NARZUCANIU POGLĄDÓW PRZEZ WYPOKPEEL.

Kierwa, nauczcie się czytać
@Lisaros: @Ofacet: Dodam sam że sam mimo gospodarczo-prawicowych pogladów jestem zwolennikiem zarówno zrównowazonego prawa aborcyjnego, eutanazji, legalizacji związków homo itp. Więc nie pisze tego jako "100%Konserwa"

Chyba jasno napisałem że piszę o tych którzy na wykopie krzyczą o NARZUCANIU POGLĄDÓW PRZEZ WYPOKPEEL.


Dobra, bo się nie zrozumieliśmy. Napisałeś "Portal na którym bywają wspiera NIE ZMIENIANIE OBECNEGO PRAWA ABORCYJNEGO"

Uznałem to za manipulacje bo protest który jest popierany przez władze serwisu