Wpis z mikrobloga

Ważna informacja lumpa ws. Pozdrowień

Joł joł co ten tajger. Ogólnie mam jeszcze raz informacje wam przypominam, w sprawie pozdrowień, że jak bendo przelane piniondze na konto, dopiero robie. Nie ma coś takiego że wysyłacie mi skryny że niby wpłaciliście, a jest dupa. Nie ma coś takiego, taki jest u mnie regulamin że jak zobaczę na koncie piniondze, robie. Nie to że będziecie pisali że przelaliście mi piniondze czy coś takiego, czy skryny, bo skryny można w każdej chwili przerobić i wysłać mi. Gupi nie jestem, bo informatykie znam w jednym palcu. To znam sztuczki. Jak chcecie dzisiaj zamawiać to możecie zamawiać, tylko mówie. W poniedziałek dopiero porobie pusdheufgdyugzzzzfff (??) jak zobacze na kocie że są pieniondze. Bo ja wam nie ufam, z tego powodu że dużo ludzi twierdzi że przelało pieniondze, a tu dupa. Po prostu nie ma coś takiego u mnie że wysyłacie mi skriny, niby jest, czekam na poniedziałek a tu dupa. Tak nie może być. Kuzka na temat, ze mną nie ma #!$%@?. Bec.


Idę łyknąć Anafranil.

#bonzo #gonzo #uszatylump #klejnotmopsu #melin #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn2 #polskiyoutube #garsiart #elo
SystemHalted - Ważna informacja lumpa ws. Pozdrowień

Joł joł co ten tajger. Ogólnie...
  • 3
  • Odpowiedz