Wpis z mikrobloga

#aero2 Ktoś korzysta z płatnych pakietów aero2? Potrzebuję przyśpieszyć internet mobilny na parę dni, biorę się właśnie za zakup pakietów, a tu wyskakuje jakaś kolejna pośrednicząca firma krzak tpay.com o której pierwszy raz słyszę? Czytam kolejne regulaminy z których nic nie wynika, a zwłaszcza jaką kasę będą ze mnie zdzierać. Da się to jakoś ominąć, zapłacić przelewem z banku albo paypalem?
  • 5
@WatchYourBack: ale pytanie czy korzystając raz ich usługi, aktywuję automatycznie u nich płatne konto, za którego obsługę będą mnie zdzierać po parę złotych do końca życia? Podejrzewam że kupię jeden, dwa pakiety i zapomnę o sprawie, nie chcę mieć niemiłych niespodzianek za parę lat. Podejrzewam że nie jest to bezpłatne, lekka kicha że aero reklamując ceny usług nie wspomina o obowiązkowym płatnym pośredniku.
@Wielki_Atraktor: póki co znalazłem 1,9% od każdej transakcji, "pierwsze cztery wypłaty w każdym miesiącu są darmowe, każda następna kosztuje 2 PLN", "Aktywacja konta bankowego do wypłat -10zł" (cokolwiek to znaczy, bo nikt się nie trudził sprecyzować) - to tak średnio bym powiedział.