Wpis z mikrobloga

Ale mnie #feels dopadły. Przypomniały mi się te czasy kiedy #!$%@?ło się w kantera, w sampa, vice city i w ogóle... Po przypomnijcie sobie te uczucie kiedy załadował się de_dust 2 Wszystko bylo takie proste, wszystkie relacje, potrzeby. Nie chcę tej dorosłości ( ͡° ʖ̯ ͡°) #gownowpis
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BlueberryHills: co prawda nie grałem w CSa ale spędziłem sporo czasu nerdzą dniami przy Enemy Territory. Ostatnio miałem bardzo podobne wspomnienia i muszę przyznać, że czas spędzony przy tej gierce był błogi. Teraz człowiek martwi się o swoją przyszłość, o skończenie studiów z wyróżnieniem (przyswajanie wiedzy przychodzi mi bardzo łatwo, zwłaszcza, kiedy nauka jest Twoją pasją. TAK STUDIA MOGĄ BYĆ PRZYJEMNOŚCIĄ) aby dostać pracę, z której jesteś zadowolny i możesz
  • Odpowiedz
@BlueberryHills: ee tam, #!$%@?. Mam 26 lat na karku i grywam w gry planszowe, na zywo i przez neta. Ostatnio wybgrzebalem majesty i rzniemy z kolezanka przez gameRangera.
Swoja droga, ale ja bylem #!$%@? w majesty za dzieciaka... xD
  • Odpowiedz
@BlueberryHills: Ja kiedyś dużo grałem w takie mmo Perfect World, gdzie poznałem sporą ekipę bardzo fajnych ludzi. Tylko z jednym utrzymuję jako taki kontakt, a to będzie już z 7 lat. Czasem dopadają mnie #feels jak sobie przypomnę te czasy... :P
  • Odpowiedz
@BlueberryHills pamiętam zwłaszcza czasy sampa, te wszystkie klany, klanówki, niezwyciężony RSAH przez ponad 2 lata. Pamięta ktoś? Może w sumie są tu jeszcze ludzie którzy tak jak ja przegrywali w życie w sampa grając w tych lepszych klanach? xD
  • Odpowiedz
@BlueberryHills eh, te czasy gdy każdy chciał być w RSAH i #!$%@?ł jakiś szajs by ktoś go przyuwazyl, jak np ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) a blawdziew to mój imiennik, jedyne moje większe osiągnięcie na scenie sampa xD
  • Odpowiedz
@BlueberryHills nie mam pojęcia, to już było tak dawno, ze ledwo kilka klanów pamiętam xD rsah właśnie, olds i chyba właśnie tyle, nawet swoich nie pamiętam xD
A po serwerach grasite latało się z odpalonymi czitami, never forgetti ( ͡° ͜ʖ ͡°) rotacja w adminach była tak rzadka, ze każdy kojarzył wszystkich xD
  • Odpowiedz