Wpis z mikrobloga

@urwis69: No może grupowo by się udało jakąś zniżkę załatwić, ale na symboliczną kwotę bym nie liczył :P Zresztą 30€ to też nie jest dużo, bo tor naprawdę ciekawy i kilka miejsc podnosi adrenalinę. Mówię na podstawie doświadczenia, bo dwa razy byłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Opel Astra H GTC, 125 kucy


@KORraN: chciałem kupić, ale przez brak fajnych silników odpuściłem ten model :D Tzn. jak szukałem to były same 1.4 albo 1.9cdti… Nie znalazłem żadnego 2.0, w szczególności tych mocniejszych za rozsądne pieniądze.

Szkoda, bo GTC fajne auto.
@urwis69: A to na moto są osobne dni, bo na trackdayu ani jednego nie widziałem. Musiałbyś poszperać.

@11mariom: GTC wygląda super dzięki tej specyficznej dupie, której moim zdaniem nie przebiły późniejsze modele. 5-cio drzwiowa wersja już nie wygląda tak ciekawie. Jak zależy Ci na mocy to poszukaj wersji OPC :P
@KORraN: kupiłem inną markę, inny model, inny rodzaj nadwozia :D I widzę, że dalej OPC ma dosyć duże ceny, wg mnie za duże nieco jak na taki samochód :P Ale przejechałbym się chętnie 240-konną wersją. Może kiedyś kupię - w tym zajebistym, opcowym niebieskim kolorze.



to na moto są osobne dni, bo na trackdayu ani jednego nie widziałem. Musiałbyś poszperać.


@KORraN: a to chyba na każdym torze robią oddzielne trackdaye