Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zagadała do was kiedyś tak pięknie dziewczyna? #badoo #tinder #randki #ukrainki #milosc

Cześć Piotrek! Jestem pewna, że mogę uczynić cię szczęśliwą bez wątpienia !!! Dokładnie wiem, co potrzebuje szczęśliwy człowiek chce i jestem w stanie to dać. Oddanie pieszczoty, miłość i, oczywiście, długie namiętne noce heheheh Jestem gorąca i słodka taaak blisko ciebie prawda? ...

Jestem bardzo namiętną młodą damą. Zawsze utrzymuje się w dobrej formie .Lubię chodzić na fitness i do salonu kosmetycznego, wiem, że każdy facet chce mieć ładną i zadbaną kobietę .Ja jestem takim rodzajem kobiet. Jestem skromna dziewczyna w miejscach publicznych, ale mogę być dzika i z moim mężczyzną. Chciałbyś być moim jedynym mężczyzną? jeśli będziesz, będę twoja i posłuszna, a czasami niegrzeczną dziewczynką.

Dom to twarz żony więc będzie zawsze utrzymywany w czystości. Lubię gotowanie. Myślę, że jest tak mało dziewczyn, które nie lubią gotować. Zgadzasz się? Lubię herbaty i mają własną ceremonię picia ... Lubię zielone z cytryną lub miętą przede wszystkim ... to jest świeże i pomaga mi wstać lepiej niż kawa ... Czy kiedykolwiek spróbowałeś herbaty z imbirem? Jestem pewna, że chcesz. Jaka herbatę wolisz?

Uwielbiam spędzać czas ciesząc się życiem i każdą chwilą! Co może być lepsze od słońca na twarzy lub śpiewu ptaka
na wiosnę, gdy siedzisz na ławce w parku? Co może być lepszego niż filiżanka mocnej kawy w przytulnej
kawiarni z najlepszym przyjacielem? Albo rano jogging przed aktywnym dniem pracy, kiedy czujesz, że każda
część ciała jest silna i gotowa do działania. Co może być lepszego niż świeżo pieczone ciasto czekoladowe z filiżanką herbaty z babcią.
Kocham każdy dzień mojego życia i chciałbym znaleźć człowieka z którym mogę patrzeć w tym samym kierunku.

Może jestem naiwna, ale wierzę w prawdziwą miłość i chcę kochać i być kochaną ... Chcę mieć kogoś, żeby mnie wspierał w trudnych czasach, a ja chcę być czyjąś pomocą ... Myślę, że pocałunkiem mężczyźni mogą budować szczęście kobiety, w jej uśmiechu znajdą nagrodę za wszystkie wysiłki, ponieważ nic nie przyniesie Ci więcej szczęścia i spełnienia, niż miłość i oddanie serca

Życie to podróż, nie od narodzin do śmierci, ani też od biedy do bogactwa, życie to luksusowy podróż przez wszechświat twojej duszy poprzez emocje i uczucia, myśli, wspomnienia, doświadczenia, osiągnięcia, wybory i objawienia ... mogę dać ci moja rękę Chciałbyś do mnie dołączyć?

Gdybym coś zrobiła, to robię to idealne lub staram się. Żyję w taki sposób - lepiej zrobić coś dobrego, niż nie dobrego.

Mój Drogi mogę mówić o sobie bardzo długo, ale teraz chcę usłyszeć coś od Ciebie Nie czekaj i napisz do mnie, nie strać szansy być szczęśliwym ze mną!

Twoja pasjonująca pani czeka na uśmiech
PS. Staram się uczyć angielskiego na co dzień, ponieważ jest to ważny powód, dla uzyskania wizy w twoim kraju. Czy mi pomożesz?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Zagadała do was kiedyś tak pięknie ...

źródło: comment_ef6ER4ZbymfePLej0AVHrzoGBj9a4PIt.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz