Wpis z mikrobloga

Witam, dzień dobry. Dotarł do mnie #redminote3pro #xiaomi i mam całkiem spory z nim problem. Mam po pierwsze problem z kartą SIM (pokazuje cały czas brak sieci, karta niezweryfikowana, ale operatora już pokazuje). Nie działa również główna kamera (przednia działa, ale dopiero z inną aplikacją, niż standardowa, pojawia się komunika "camera error, can't connect to camera) oraz żyroskop. Czy w tym wypadku problemem może być soft, który z tego, co się orientuję nie jest najlepszy (telefon z #banggood)? Dodatkowo w picrelu wersja systemu, jaki mam
Hardporecorn - Witam, dzień dobry. Dotarł do mnie #redminote3pro #xiaomi i mam całkie...

źródło: comment_La55UBC0GxxuyjxlqtLliuJj8zB64sSX.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@19arek93: @demoos: K---a właśnie zauważyłem, że ściągałem złą wersję, nie zaznaczyłem special edition ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ehh k---a z moim dzisiejszym łączem trochę to potrwa, bo siedzę w środku lasu. Na szczęście w nocy lepiej trochę to łącze działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@demoos: Coś myślę już o tym, aby Banggood pocisnąć o częściowy refund, bo nikt na stronie sklepu nie pisał o tym, że kupuję telefon, z którego nie mogę dzwonić, a aparat nie może robić zdjęć dlatego, że sami mi wgrali syfny system ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@demoos: Jeszcze go nie mam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet nie wiem, czym się one różnią, ale podejrzewam, że będę zadowolony, jak zadziała. Ale tak czy siak, jak sprzedają telefon, to należy mimo wszystko wysyłać taki, który powinien działać prosto po wyjęciu z pudełka i włożeniu karty SIM, a nie taki, do którego de facto większość użytkowników potrzebuje specjalistę, by zmienić system. Sam zresztą do końca
  • Odpowiedz