Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #konsole #consolemasterrace #gta

Jakie bebechy musi mieć komputer aby uciągnąć GTA V w FHD i reszta na full i żeby tak średnio z 45 fps było? Ile najtaniej by taki zestaw wyszedł ?

Na pewno w przyszłości będę chciał sobie coś złożyć albo kupić konsole
Oglądałem porównania na wszystkich urządzeniach, to wiadomo na PC wygląda najlepiej z tym, że zestaw który miał porównujący to była cena samochodu, Tri SLI 980 i7 7XXX 32GB ramu itd.. Także same GPU warte tyle ile 3 konsole xbox one xD
Jeżeli aż takiego potworka potrzeba aby to uciągnąć to się to nie opłaca bo różnice między PC XO a PS4 są dyskusyjne. Poza brakiem dynamicznych cieni na konsolach, a to bardzo fajna opcja która nadaje klimatu i realności, no ale wydawać kilka tysięcy złotych więcej aby mieć dynamiczne cienie to głupota.

Dla mnie pomijając PC, GTA V wygląda najlepiej na XO. Koszt nowej konsoli to 1000zł, gra pudełkowa nowa 150zł. Czyli za 1150zł można sobie pykać w gta v na detalach nie wiele ustępujących tych na PC za prawie 5 cyfrową kwotę.
PS4, jest samo w sobie droższe bo najtańsza kosnola to 1300zł, a nie patrzyłem jeszcze ile gra kosztuje, także XO tutaj wygrywa.
Poza tym konsola również XO może służyć jako odtwarzacz BR.

Pytanie tylko czy do XO można podłączyć klawiaturę i mysz ? żeby na niej grać, bo na PS4 więm się nie da. Oraz czy ta nieumiejętność obsługi pada z czasem zaniknie ? Nigdy nie umiałem grać na padach.
  • 7
@r5678: Jesli chcesz kupić konsole i grać na niej na klawie i myszce to sobie odpusc ten zakup. Moim zdaniem na padzie sie gra zajebiscie fajnie. Jakis czas temu xboxa360 schowałem do szafy i kupiłem sobie Xboxa one + gta 5 i jestem zadowolony :)
@MaddoxX1911: Mogą być i używane to w sumie jeden uj. Chodzi o to aby jak najtaniej uzyskać maksymalne opcje graficzne przy roz FHD
Także PC będzie miał sens jeżeli cena za części nie przekroczy 1200zł. Pomijając zasilacz, dyski twarde obudowe i ram. (mam 7GB DDR3 )Same mobo, procek i gpu.