Wpis z mikrobloga

@xyz_zyx: nie poczta ale firma kurierska.
@NikczemnyF: Te psy to też szkolone bestie. Sam widziałem jak wyczuł coś na aucie kuriera. Celnicy przegrzebali całą pakę ( a była załadowana po sufit), pies pokazał paczkę i rozszarpał na strzępy a w środku była karma dla psów XD
  • Odpowiedz
@xyz_zyx:
Oczywiście. Wpadają panowie z SC, skanują paczki specjalnym przyrządem, jak jest jakiś podejrzany towar np. papierosy to im zaczyna piszczeć, po czym rozpakowują towar. Czy jest to wysyłka Polska-Polska czy Polska-zagranica to nie ma znaczenia.
  • Odpowiedz
@xyz_zyx:
No jak trafisz na wyrywkową kontrolę, czy to w punkcie nadań paczek, czy na samochodzie kuriera, czy na sortowni to może być przypał
  • Odpowiedz
@Gh0st: no ale chyba nie sprawdzaja az tak czesto, ja mialem na mysli gdzies z 1 paczke na miesiac... to raczej nie powinno byc przypalu... choc znajac mojego pecha trafie akurat na ten dzien :D
  • Odpowiedz
@xyz_zyx:
Jeden będzie codziennie nadawał pudło papierosów i go nie skontrolują, drugi i wyśle raz na rok i akurat trafi na wyrywkową kontrolę :) A czym bliżej wschodniej granicy tym szansa na kontrolę większa
  • Odpowiedz
@xyz_zyx: wal w karton, ale nie jedną paczkę a wiele. Daj miejsce podjęcia paczki inne niż twoja chata i niech idzie. Większa szansa że wpadniesz wysyłając pojedynczo niż cały karton. Mocno opakuj streczem. A jak wpadka będzie niech odbiorca wali głupa, że nawet nie pali
  • Odpowiedz