Wpis z mikrobloga

@wytrzzeszcz: na ali są takie, co wypalają dziury w czarnych przedmiotach. Można też nim smażyć komary, muchy i inne paskudztwa, które akurat nie mają ochoty się ruszać ( ͡º ͜ʖ͡º) Z doświadczenia wiem, że jak dostanie pierw takiego flashbanga w pysk, to już raczej zamienia się w robaczka stacjonarnego
  • Odpowiedz
@archates: Pamiętam, że na początku były drogie i miały tylko po kilka końcówek (ze 3 chyba) ale w różnych konfiguracjach i się wymienialiśmy. Tu na obrazku to wersja na bogato.
  • Odpowiedz
@Norskee: kilka miesięcy temu chciałem zwykłe lasery kupić od chinoli, to się okazało że do Polski nie wysyłają w związku z obowiązującymi u nas przepisami :/
  • Odpowiedz
@Nerlo: 10W xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


jakby to miało 1W to by było mega dobrze - robiłem prace inżynierską wykorzystując właśnie taki laser od chińczyków, paliło czarną folie całkiem spoko, ogólnie super sprawa w nocy, wiązke widać na zajebistą odległość :P
  • Odpowiedz
@archates: Kupilem taki w trzeciej klasie za 20 zł na wycieczce w Chorzowie. W moich stronach takich nie było. Ale sobie później plułem w brodę jak można było je kupić za 5 zł. Przecież ja wydałem na to majątek!
  • Odpowiedz