Wpis z mikrobloga

Moja dziewczyna ma dziś 25 urodziny. Posypało mi się w życiu, szukam pracy i nie mam za bardzo kasy na to żeby jej coś kupić. Mówiłem jej o tym, że 50 cbl na koncie do nie wiadomo kiedy. A ona że jej przykro i że się nie staram itp. Chciałem do niej przyjechać dziś, a ona że nie chce żebym przyjeżdżał. Mówię jej, to wpadaj do Krakowa, jest jutro noc naukowców, mimo że nie mam kasy to porobimy coś fajnego. Nie chce. I jak tu żyć. Może to też moja wina. Przykro mi że siedzi teraz sama w urodziny. No ale jak nie chce się zobaczyć to nic na siłę.
p.....r - Moja dziewczyna ma dziś 25 urodziny. Posypało mi się w życiu, szukam pracy ...

źródło: comment_tSQ5ojITSGpiHOn4lszKpH6MNtAIwPmA.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@paninzynier: Księżniczka z wygórowanymi roszczeniami. Już to przerabiałem i nie chcę pakować się więcej w taki związek. Teraz szukam takiej co wystarczy piwko lub blancik, sukulent z leroy merlin i film z torentów obejrzany razem, a później spacer o północy po cmentarzu.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@paninzynier: Nie wiem czy to zarzutka... Ale serio? Poszukaj sobie moze innej dziewczyny. Slabe to strasznie. Zreszta, najlepsze prezenty sa te z serducha, które nic nie kosztują. Ja większości kupnych prezentów nawet nie pamietam. Ale do dzis trzymam m.in. Laurki od znajomych, pokracznie wyszyte maskotki z kawałka koszulki itp . Kiedys kumpel na urodziny dal mi sloik koncentratu pomidorowego z przerobiona etykieta. Jeden z lepszych prezentów. Troche kreatywności i dzialaj.
  • Odpowiedz
@sorhu: typowe. #!$%@? mnie to niemiłosiernie bo mam 21-lat studiuje i pracuje bo pochodze z biednej rodziny i jestem uwazany za tego niefajnego a ludzie ktorzy maja.mieszkania i samochody od rodzicow sa uwazani za zaradnych i tych cool. Nie musze chyba mowic ze nie mialem nigdy dziewczyny xd
  • Odpowiedz
Nie wiem czy to zarzutka... Ale serio? Poszukaj sobie moze innej dziewczyny. Slabe to strasznie


@whoa-mala: Może @paninzynier jest po prostu patentowym leniem, któremu się w życiu "posypało", bo dupska mu się do pracy ruszać nie chciało, a na koncie 50 cbl, ale czteropaczki w lodówce się chłodzą. Różne życie bywa.
  • Odpowiedz