Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: o kurde niewiele mi brakuje do tego okrętu, myślałem że jak go sprzedam to zarobię trochę kredytów, bo cienko się zrobiło po grindzie do Hippera. No nic jednym słowem nie potrzebnie katowałem misję bo kończy się 01.10 i po co mi ten okręt jak i tak nic z tego nie będę miał, po za tym i tak mało osób nim gra. Lepiej było już ciułać kredyty Cambeltownem bo mam go w
@Eau-Rouge: nie mam Myoko gram niemieckimi krążownikami, w sumie może i masz rację, tylko że wyskoczyć na mecz takim "pokemonem" to jest ryzyko, że będą do mnie walić jak do kaczki no i na czacie radość xd. Połaszczyłem się bo myślałem, że można go zhandlować za kilka milionów szekli.( ͡ ͜ʖ ͡). W sumie zawsze to jakiś dodatkowy okręt premium i podobno wzorowany na świetnym japońskim
@RUNDMC: To nie jest okręt premium, nie zarabia więcej hajsu niż normalna 7 i pasują tylko kapitanowie z misji do niego, więc nie da się też trenować japońskich kapitanów na nim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ze strzelaniem do ciebie nie ma problemu, jak ktoś ma w ogóle włączony inny port niż Yokosuka to nawet nie widzi w bitwie że grasz tym a nie zwykłym Myoko.
@Eau-Rouge: wszystko fajnie, dostałem dwa okręty Ashigara vel Myoko i pancernik Hiei nie wiem jaki ma odpowiednik w drzewie linii japońskich pancerników. Wczoraj rozegrałem nimi po jednym meczyku, pancernik choć ma solidną skorupę, 30 węzłów i dobre strzelby kaliber 356 o zasięgu 20 km to raczej nie za bardzo mi przypadł - dziwnie się z niego strzela i daje jak na tak duży kaliber słabe obrażenia, ale też jest fajny. Natomiast
@RUNDMC: Hiei to Kongo. Tak samo jak Kirishima, Haruna i Kongo (duh).
Wystarczyło w Google Hiei wpisać i miałbyś odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Hiei – japoński okręt klasy krążownik liniowy, od 1940 klasyfikowany jako szybki pancernik, należący do typu Kongō,

( ͡° ͜ʖ ͡°)

daje jak na tak duży kaliber słabe obrażenia, ale też jest fajny.


@RUNDMC: WTF? >10k dmg za
WTF? >10k dmg za cytadele to mało? xD


@Eau-Rouge: wczoraj zagrałem tylko 1 raz, trzeba będzie potrenować, w sumie to prawie wcale nie gram pancernikami to jest mój 3 w kolekcji. 10k dmg za cytadele to potworne #!$%@?ęcie, jak gość dostanie kluchę pod żebra to na pewno kapcie mu z kopyt spadną, wszystko kwestia czasu i wprawy, więc Action Stations i nie ma co ( ͡° ͜ʖ ͡°