Wpis z mikrobloga

To jest #!$%@? normalne, że kupuję buty w Adidasie w Factory Wrocław, w którym obecnei jest przeprowadzany remont do listopada i nie mam w tym czasie możliwości zareklamowania moich butów? Dzwoniłem do Warszawy i typiara mi powiedziała, że muszę czekać 1,5 miesiąca, aż mi sklep otworzą, bo innej możliwości zareklamowania nie mam. To jest #!$%@? normalne ?! #prawo (xD) #adidas
  • 10
  • Odpowiedz
@Adams_GA: No #!$%@?, ale dzwoniłem do obsługi w Warszawie, bo numer z Factory oczywiście wyłączony i powiedziała mi, że muszę czekać 1.5 miesiąca, żeby zareklamować w sklepie w którym kupiłem. #!$%@?ła mnie
  • Odpowiedz
@Adams_GA: Sprzedawcą jest z paragonu Adidas Poland Warszawa ul. Zwirki i Wigury. Dzwoniłem do obsługi klienta pod tym adresem i typiara mi powiedziała, że muszę czekać na otwarcie sklepu, bo innej możliwości zareklamowania nie mam. Uważam, że to jest totalny bullshit i jej to powiedziałem, ale zdania nie zmieniła :s
  • Odpowiedz
@szmitek_ no to mają 14 dni na ustosunkowanie się, jak nie odpowiedzą to uznane ale jak nie ma kontaktu to idziesz do rzecznika. Moim zdaniem najlepsza opcja chyba że ważniejszy czas od rozwiązania sprawy to po prostu zrezygnuj z reklamowania.
  • Odpowiedz