Wpis z mikrobloga

@Rabusek: To nic!
Wczoraj po zadzwonieniu do iSpota dowiedziałem się, że są 3 sztuki czarnych 128GB w Arkadii.
Koleś polecił mi się pospieszyć bo w ciągu 15 min już miał 6 takich telefonów jak mój.
Jadę więc jak na złamanie karku i...
W iSpocie ziomek mówi, że jest jeden złoty plus 32GB a czarnych wgl nie było... ( )
@MCaliJr: akurat zwykłe z doświadczenia szybko schodzą - pierwszego dnia w kolejce było 35 osób, czarnych nie było już pod koniec kolejki (ja na szczęscie stałem jako 4ty), a do konca dnia nie było w ogóle iphoneow w gdansku

wait, mówisz o plusach czy zwykłych? xD
@Rabusek: play - 7 32GB czarny zamówiony w dniu premiery. We wtorek dzwonię - zamówienie anulowane #!$%@? wie czemu, przełączają do działu utrzymania. W dziale utrzymania - no nie ma, zadzwonimy jak będzie. Wchodzę na stronę - jest. Zamawiam. Weryfikacja - zamówienie zatwierdzone - przekazane do realizacji. Wchodzę na stronę - nie ma żadnego iphone'a 7. #!$%@? wie jaki jest status mojego zamówienia, bo nie da się nigdzie sprawdzić online, a
@Rabusek: Wczoraj mi też coś mówił o galmoku
Obstawiam taki scenariusz:
Jest w systemie, że są na magazynie a tak naprawdę ich nie ma. Nie mogą więc sprzedać bo nie ma - czyli z systemu nie znikną 3 sztuki. I dlatego mówią że są.
@Rabusek: To już nic nie rozumiem ()

Wiem że dziś około 11 była dostawa w Arkadii i było parę 7 Plus we wszystkich kolorach bo byłem 10 min temu i Pan doradca klienta mi powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rabusek: Jeszcze jak ( ͡ ͜ʖ ͡)
Za to miły Pan doradca klienta #2 powiedział, że jak będzie dostawa i będzie w pracy to mi odłoży i powie mi o tym telefonicznie. Kochany!

A Ty gdzie kupiłeś swojego plusa?
@MCaliJr: mi powiedział że nie odkładają...

Allegro, bez słuchawek, jakąś wersje wystawową chyba. Ale nie robi mi to, potrzebuje na już, a dostawy są przewidywane na za dwa tygodnie
Godzinę temu w galmoku nie było już matowych czarnych 7 i 7plus 128gb. Oczywiście na WWW wciąż dostępne. Koleś powiedział, że rano mieli około trzydziestu...
A wczoraj w arkadii mieli jednego matowego 7 128gb, ale podobno od razu trafił do serwisu. Nie przeszkadzało im to również w nie zmienianiu dostępności na stronie :D