Wpis z mikrobloga

@Vault-Tec: to po co skomentowałes post gdy cię to nie obchodzi? zresztą to nie tylko do ciebie ale do tych jak na ten moment 150 osob ktore zaplusowały twoj komentarz

@JakisTakiNick: on jest jedną osobą, jego komentarz zaplusowało na ten moment 150 osob, nie mamy tu zbyt wiele starych osob 40+ wiekszosc to ludzie 18-35 młodzi ludzie ktorzy nie uczyli się w komunie rosyjskiego, po 89 wprowadzono powszechnie
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR_: Co te różowe paski. Człowiek zwyczajnie wchodzi na telefonie komórkowym na wypok.lp, żeby pooglądać jakieś gify z kotami itd, nie przyjrzy się dokładnie jednemu screenowi (co na telefonie nie jest jakimś wielkim wyczynem) przez co nie zrozumie żartu i już jakiś różowy pasek wyciąga argumenty z czterech liter.

@wiecejnizjednozwierze: Nie mam 40+ ani nawet 30+ angielski, dziękuje znam dosyć dobrze i bez problemu zrozumiałem teść tej "wiadomości"
  • Odpowiedz
@Vault-Tec: co cię dotyczyło? że napisałam innego użytkownikowi o zatrważającym poziomie nieznajomosci angielskiego wśród młodych ludzi? nie pisałam o tobie, wystarczy przeczytać powyższy tekst. I no nie, nie rozumiem czemu sie tłumaczysz, pierwszy komentarz do mnie wystarczył, ba nawet nie musiałes go pisać, nikt ci nie kazał się tłumaczyć, sam tworzysz problem :)
  • Odpowiedz
Jeśli żyjesz w swoim świecie s----------a w piwnicy to racja angielski nie jest ci do niczego potrzebny ale normalnie żyjący człowiek który wyjeżdza zagranicę, pracuje czy interesujący się czymkolwiek (najwiecej informacji w większosci dziedzin jest po angielsku) musi znać angielski


@wiecejnizjednozwierze: Przecież przegrywy piwniczne tym bardzije muszą znać angielski, bo jak to w internetach ma się odnaleźć, jak ma memy czytać zagraniczne? ;)
  • Odpowiedz