Wpis z mikrobloga

Wydaje mi się, że najgorsze sny jakie mogą się zdarzyć to dobre sny, pokazujące coś czego nam brakuje, nie mamy, nie doświadczamy.
Pobudka jest bardzo trudna, a rozczarowanie pustką niezwykle bolesne. Takie sny są niczym w porównaniu do koszmarów.
#sny #przemyslenia
  • 77
  • Odpowiedz
@FarmazonowyMsciciel: W tych realistycznych snach zazwyczaj sobie zdaję sprawę w ostatniej chwili już w trakcie wybudzania i nie udało mi się nigdy czegoś takiego spróbować.
@TymRazemNieBedeBordo: Oczywiście, że jest głupie. Nie wiem czy wszyscy tak mają, ale często ludzie "trzymają" w głowie skryte marzenia, jakiś cel, potrzeby, o których nawet powiedzenie na głos komuś bliskiemu jest niemożliwe. Tymczasem w momencie kiedy idziesz spać, chcesz odpocząć i przygotować się do następnego
  • Odpowiedz
@beatha: uwierz mi dziewczyno byłem tam, nawet wczoraj miałem ochotę wszystkim #!$%@?ąć, ale wiesz co? nic samo nie przyjdzie ;) trzeba zakasać rękawy i #!$%@?ć. postawić sobie cel, realizować go, dzień po dniu, nie tracić nadziei. Każdy może mieć dzień zwątpienia, bywa i tak. Ale nie warto się łamać jakimiś porażkami, a taki sen sobie postawić jako cel do osiągnięcia ;).
  • Odpowiedz
  • 0
@beatha: Z tym co mirek wyżej pisał o kminie ze świadomego snu, czyli testach rzeczywistości to przydatna sprawa. Polecam :) A jakby ci się nudziło, to opisz ten swój sen (możesz na pw jeśli tu ci głupio). Może spisany nie będzie już nawet robił takiego wrażenia :)
  • Odpowiedz
@TymRazemNieBedeBordo: To nie jest sen, który śni mi się codziennie, zdarzyło mi się może ze 3-4 razy w życiu.
Po prostu jest bardzo blisko tej cienkiej granicy.
@Zoxico: On tu zostanie, w mojej głowie, może kiedyś się spełni.
W sumie nie spodziewałam się, że tyle osób zareaguje. :O
  • Odpowiedz
@beatha: Nie jestem jakimś przegrywem który w ogóle nie spotyka się z dziewczynami ale z żadną mi na dłuższą metę nie wychodzi. Raz mi się śniło, że właśnie bylem z taką w której byłem calkowicie zakochany. #!$%@? sprawa zakochac sie w śnie w lasce która jest tylko wytworem wyobraźni. Dziwne to było bardzo i faktycznie po obudzeniu człowiek smutny strasznie.
  • Odpowiedz
@beatha: mam często sen o tym, że mój ukochany pies wcale nie umarł tylko wyszedł na chwile i nie mógł znaleźć drogi i po 3 latach dopiero mnie znalazł. I tak mi się śni, że znowu razem biegamy po łące ... a potem sie budzę i mi cholernie smutno ()
  • Odpowiedz
@yourgrandma: Serio za parę lat sam będziesz się z tego śmiał, że się przejmujesz. To chodzi o takie zdrowe przejmowanie się - nie , że Ci nie zależy na tym, tylko nie ma sensu przesadzać i się dołować. :) Wszystko w swoim czasie.
@sorry_stary: Skąd taki wniosek, że

płaczesz na mikro

Chyba nadinterpretujesz moją wypowiedź...

@Bigby: Nie doświadczyłam, oby nigdy. Piszę z miejsca, w którym jestem obecnie, dlatego nie
  • Odpowiedz
@sorry_stary: Dobrze, dziękuję. :) Jak dobrze, że tam gdzieś jest ten różowy paseczek, abyś mógł to tak zakończyć, nie tłumacząc o co Ci chodzi. Miłego dnia :)
  • Odpowiedz