Wpis z mikrobloga

Weźcie mi wytłumaczcie tę #!$%@?ę z logiki sto na sto, bo tego już nie ogarniam ile jeszcze granic hipokryzji i nielogiczności można przebić.

Temat #multikulti #islam : aaaaa łajt dżenosajd, soros i reszta rzydów chce zniszczyć Europę, to koniec białego heterosekusalnego katolickiego człowieka! (płacz)
Newsy ze #szwecja #niemcy : hehe, dobrze im tak białym lewacykim kuhwom, to za potop! to za 1939! niech ginom! nie odwdzięczyli się za enigmę i dywizjon czystaczy,

Czy tylko ja odnoszę tu wrażenie, że niektórzy z konserw będą skorzy dziękować typowym islamistom że robą chlew w krajach co do którego typowy polak żyjący ciągle przeszłością, pała rządzą zemsty za akcje sprzed pierdyliarda lat?

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow

przepraszam za tag #historia ale myślę że też po części to nawiązuje do obecnej sytuacji.
  • 11
@vatten: też kiedyś byłem nieładnie skrzywiony na prawo, przeszedłem nawet krótki okres fascynacji ONR i słuchania "Honoru", a wyrosłem na porządnego lewaka ( ͡° ͜ʖ ͡°) poważnie, jest jeszcze nadzieja.
@vatten: Na początek nie mierzył bym prawicę miarą lewicy i ich wręcz hive-mind. Masz wiele różnych grup i jedne dają #!$%@? o muzułmanów inne bardziej o kwestie polityki historycznej. Nie muszą się zgadzać bo mogą wypowiadać te zdania różne osoby oraz może być to sarkastycznie co do niemców, szwedów etc. Mam nadzieje że rozjaśniłem nieco. Mogą też być lewaki, jak narodowi socjaliści.
@Satan696:

Na początek nie mierzył bym prawicę miarą lewicy


Jaka lewica? Lewica ma #!$%@? na to wszystko. A no tak, to była 'inna prawica' 'nie ta prawica' 'to był sarkazm' ale jak przyjdzie co do czego, to wszyscy plusują tę retorykę którą objaśniłem we wpisie. Żałosne.
@Satan696: Ale wiesz, że ja tu cały czas nawijam o nastawieniu prawicowców, a ty mi wyjeżdzasz z skrajną żenułą typowego kucowskiego wojownika który naoglądał się filmików z JKM i Szczotkowskim? Co mnie lewica obchodzi?

Znajdzie się tu jakiś poważny rozmówca? Najlepiej po 23 roku życia?
@vatten: No to odpisałem, prawdopodobnie trafiłeś na 2 osobne osoby mające różne cele. Często też sarkastycznie piszę się w kontekście upadków krajów skandynawskich i zachodnich.
Nie z żenułą tylko poprawną charakterystyką lewicowych trendów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Adrian00: Zależy czy już trochę życia przeżyłeś, czy jesteś samodzielny, i rozsądny na tyle, by mieć ocenę danych systemów politycznych na podstawie własnych doświadczeń i czy masz odrobinę dojrzałego rigczu by spojrzeć na takie sprawy z różnych perspektyw. Jeśli tak, to jesteś towarem luksusowym na wykopowym chlewie z którym chętnie pogawędzę na główny temat.
@vatten: już dobrze zielonko, to tylko gimbaza i jej niespójne poglądy. Nie martw sie, wyrosną z tego.


@iLovePierogi: oby.

@vatten: No to odpisałem, prawdopodobnie trafiłeś na 2 osobne osoby mające różne cele. Często też sarkastycznie piszę się w kontekście upadków krajów skandynawskich i zachodnich.


@Satan696: owszem, sarkastycznie, ale niektórzy sarkazmu nie wyłapują i później człowiek czyta bzdury.

Czy tylko ja odnoszę tu wrażenie, że niektórzy z konserw będą