Wpis z mikrobloga

Mirski z #motoryzacja #detailing widzieliście kiedyś takie środki na allegro? Polerowanie reflektorów za 3zł. Kiedyś sobie kupiłem i na reflektory które straciły trochę przejrzystość było okej - 10 minut i wyglądały znacznie lepiej.

A teraz wam powiem co jest w środku. Tak się składa, że miałem takie małe pudełeczko już w środku przyschnięte. W środku jest meguires ultimate compound przepakowany po 10ml

10ml po 2,5zł to 250zł za litr.
megs 450ml kosztuje od 55zł ;)

Taka ciekawostka. Do ręcznej zabawy megsa polecam bo robi robotę bezpiecznie i ładnie.
wielowitamin - Mirski z #motoryzacja #detailing widzieliście kiedyś takie środki na a...

źródło: comment_haPbleATJ4gLwGOebWctmSm4WNDh8fbZ.jpg

Pobierz
  • 11
@qoompel: spoko na tymczasem to zrobiłem dwa razy UC na ręcznym padzie i sonaxem bsd żeby zobaczyć co robi bo nie miałem go gdzie sprawdzić ale jeszcze sobie zdejmę reflektory, wezmę do domu i zrobię im wszystko co dobre.

to może mi podpowiesz - czy takie megs uc zrobi robotę po wodnym 2500 a plastikowym reflektorze?
to może mi podpowiesz - czy takie megs uc zrobi robotę po wodnym 2500 a plastikowym reflektorze?


@wielowitamin: Z tego co mi wiadomo, to Megs UC jest właśnie stosowany pod wosk, czyli dla wykończenia. Dla pewności możesz zrobić papierami np.: (600), (1500), 2500, 3000. Jestem prawie pewien, że bez wodnego 3000 UC da radę ładnie wyciągnąć powierzchnię na gładko.

P.S. Najprawdopodobniej to już wiesz, ale nie żałuj wody przy papierach (