Wpis z mikrobloga

Pytanie skierowane do użytkowników dużych smartfonów. Zaistniały okoliczności, które zmuszają mnie do aktualizacji telefonu mimo, że obecny nie jest znowu taki stary. Obecnie posiadam iPhone 6 i aktualizuję do siódemki. Jako, że iPhone 6 od debiutu sprawował się idealnie i nie myślałem o aktualizacji do większego ekranu, o tyle nieco zacząłem się rozglądać, czytać opinie i poważnie zastanawiać nad wyborem wersji Plus. Dla przypomnienia: wersja plus to 5.5", a zwykła 4.7". Czy są może osoby, które przechodziły z mniejszych smartfonów na większe w trakcie swojej przygody z telefonami i może przedstawić swoją opinię? Z góry dziękuję!

#smartfon #telefony #iphone #apple
  • 12
@Cinerin: Łapy mam spore, ale iP6+ był dla mnie za duży i niewygodny. Nie da się go wygodnie obsługiwać 1 ręką. Korzystałem z niego ze 3 miesiące i nie mogłem się przyzwyczaić. Zgadzam się ze stwierdzeniem Steve'a Jobsa, że ludzka ręka jest w stanie obsługiwać urządzenie max 4.3 cala.
@maciek_gi: Też się tym nieco sugerowałem, że łapki jednak są mimo woli większe przy dużym wzroście i skoro małe kobitki mogą używać wersji Plus, który dla nich jest niczym tablet to tutaj nie będzie problemu. No cóż..

@slucham-psa-jak-gra: Kiedy przechodziłem z 4s na 6 czyli zmiana z 3.5" na 4.7" to różnica była dla mnie ogromna.. Ale to jednak 1.2". Choć tutaj rozmiary różnią się o 0.8", więc to i