Wpis z mikrobloga

@enjoi: a ja dalej czekam na torbę na nogę… liczyłem, że dojdzie przed zlotem. Później myślałem, że będzie mój standardowy fart - i awizo będzie w piątek albo poniedziałek - dalej jej nie mam ;<


A koszulka - nie wiem o co Ci chodzi :D
@gerard-kowalski: ktoś gdzieś pisał i brałem taką jak on (jakiś czas temu) - ale spoko, zrobię wpis jak dojdzie (o ile dojdzie) ze zdjęciami.

Mnie telefon nie wkurza - bo wchodzi w wewnętrzną kieszeń, ale portfela nie mam gdzie schować tak by nie ograniczał w ogóle ruchów. A wieczna jazda z plecakiem mnie zaczyna irytować już ;D
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@enjoi: nad tym kominem też myślałem, ale zamówiłem ostatecznie jakieś te co są z logo dainese/alpinestars/czegośtamjeszcze.

No ja mam kieszenie ok w kurtce/spodniach - ale jest to całkowicie niewygodne przy pozycji na CBR. W CB500 mniej mi to przeszkadzało.

I chyba się nie doczekam by dowód rejestracyjny był po prostu kartą - tak jak kredytowa, debetowa, prawko czy dowód osobisty - bo to jest powód dla którego mam większy portfel niż
@enjoi: Ale to tylko tak na focie wygląda. Ona nie jest duża. Zrobię potem fotkę z czymś żeby skala była. Do tej środkowej wchodza okulary, portfel i telefon, a do bocznych klucze i duperelki.
Zrobię potem fotkę z czymś żeby skala była. Do tej środkowej wchodza okulary, portfel i telefon, a do bocznych klucze i duperelki.


@blubi_su: czekam w takim razie na fotkę. :P

Sam myślałem o jakiejś torbie na biodro, ale jak… tak z kołczanem prawilności jeździć? #pdk