Wpis z mikrobloga

#polityka #neuropa #stpietacontent #bekazprawakow #bekazpisu #czarnyprotest #aborcja

„Uważam, że osiągnięty kompromis jest kompromisem, którego nie wolno naruszać, powtarzam nie wolno naruszać”, pamięta pan kto tak mówił?

Wiele osób tak mówiło.

Lech Kaczyński. Człowiek, któremu państwa formacja dzisiaj chce stawiać pomniki i stawia pomniki.

Bardzo szanuję pana prezydenta Lecha Kaczyńskiego, to wybitny mąż stanu, ale to nie oznacza, że koniecznie muszę się zgadzać z każdym jego poglądem.

A jego córka pisze dzisiaj: „Wprowadzenie całkowitego zakazu przerywania ciąży skazuje wiele kobiet na aborcyjne podziemie, nierzadko sprowadza bezpośrednie niebezpieczeństwo dla ich zdrowia i życia, co w przypadku matek mających już dzieci, należy uznać za rozwiązanie zwyczajnie okrutne wobec rodzin”.

Panie redaktorze, szanuję bardzo panią Martę Kaczyńską, ale tak jak powiedziałem wcześniej, jest tutaj między nami pewna różnica poglądów. Ja nie przesądzam panie redaktorze, czy zwycięży po tej debacie sejmowej, po pracach sejmowych mój pogląd, czy pogląd innych kolegów, pan mnie zaprosił do studia. Ja nie należę do kierownictwa PiS, pyta pan mnie o moje zdanie, szczerze odpowiadam.
  • 2
  • Odpowiedz