Wpis z mikrobloga

Pytanko w sprawie zakupu AGD. Którego producenta sprzęt kupić, jeśli chodzi o zakup zmywarki, piekarnika, płyty gazowej i okapu pod zabudowę. Z tego co poczytałem to: piekarnik - elektrolux lub aeg, zmywarka bosch, płyta i okap - brak rozeznania. Coś podpowiecie. Ktoś jest w temacie? #pytanie #pytaniedoeksperta #agd #kuchnia
  • 10
  • Odpowiedz
@Ajkub: płyta i piekarnik mam od @solgaz i jestem zadowolony. Teraz mają fajny mały piekarnik/mikrofalówkę i w to bym zainwestował jak by było gdy sam nabywałem sprzęt. Zmywarkę mam bosch i jestem bardzo zadowolony. Koniecznie kup model z trzecią półką na sztućce. Okap bez znaczenia, to tylko silnik. Ja mam elektrolux i jest git.
  • Odpowiedz
@Ajkub: to wszystko zależy. Idź do sklepu i pomacaj. Ja chciałem kupić bosha, a wróciłem z whirpoolem, bo jako jedyny miał przyzwoitą jakość wykonania. Reszta zmywarek (o dziwo niezależnie czy kosztowała 900zł czy 4000zł), to generalnie szajs. Plastiki jakby miały się połamać, a jakość wykonania tragiczna. W środku wszędzie siedzi to samo i po tym samym czasie się zepsuje (tak serwisant twierdził), ale musisz sam pomagać.
Innych rzeczy nie kupowałem, więc
  • Odpowiedz
@Ajkub
@wnocy dobrze mówi, idź do sklepu i pomacaj, oferta w takim mediamartk będzie odzwierciedlała to co aktualnie jest na rynku i może się okazać że mogą mieć taniej niż w necie. Z moim różowym wybieraliśmy płytę gazową właśnie poprzez macanie aby zobaczyć wytrzymalosc, spisywalismy osobno modele i rozstrzygnelismy między tym co oboje wybraliśmy. Cześć modeli była już rozsypana w sklepie, kupiliśmy płytę Ardo której pewnie przez net bym nieb wybral, i
  • Odpowiedz
@aecha: jasne ze w PL. A jak cos jest nie tak to dzwonisz i serwis na miejscu nie tyle naprawia, co wymienia dana czesc na nowa w domu klienta
  • Odpowiedz