Wpis z mikrobloga

@Mily_Czlowiek: Racja, ale u Ciebie widać wręcz schemat. Jestem niemal pewny, że dziś będziesz jeszcze na siłowni, jutro na rowerze, a w środę na boisku.
Oczywiście, nie twierdzę, że to źle. Wręcz przeciwnie - chwali się :)
@hard1: tak, staram sie unikac chaosu i wszystko uporządkować sobie, nie mogę walnąc 5x po rząd basenu czy roweru. Mam 7 dni do rozdysponowania i w to musze wsadzić te 12-13 treningów. Jak wróce do biegania myślę pod koniec tego tygodnia to zmieni się wiele, raczej już tylko raz na piłke bede wychodził i mniej siłki basenu roweru a w to miejsce bieganie, bo jego docelowo musze mieć 5-6 treningów
@Mily_Czlowiek: Ma to sens.
Ja się staram dążyć do takiego uporządkowania. Z bieganiem mi wychodzi (co 2-gi dzień), ale inne treningi (rower, basen, ćwiczenia) zbyt często robię na zasadzie "jak mi się chce i kiedy mi się chcę". Jest nad czym pracować na pewno.
@Mily_Czlowiek: Pracujesz? Wakacje przed studiami? Chcałbym wprowadzić taką systematyczność w swoich treningach ale się nie da z racji pracy - raz dzien 12h, raz noc 12h, świątek piątek czy niedziela. Muszę to jakoś rozgryźć ( ͡° ͜ʖ ͡°)