Wpis z mikrobloga

@fenis: Na razie na szczęście mam dużo pracy i mało czasu do rozmyślania, bo ciężko jest cały czas, mimo upływu czasu. A jak wiem już o tym drugim, to w ogóle. Córka też zmieszana, ale powiedziała że jej wyjaśni, że jest tylko jeden tatuś, zobaczymy... Codziennie się z córcią widuję, bo wożę do przedszkola no i staram się w weekendy, ale jak mówisz, nie cały czas, bo bym pewnie tym wrakiem
@sinusik: Znam te trzeźwe noce, kiedy się leżało i myślało, więc doskonale Cię rozumiem. Sam niestety musisz te myśli przekierować na zupełnie inne tory związane tylko z Tobą. Może to być cel - siłownia, kupno fajnego samochodu, dążenie do zakupu domu. Cokolwiek, co nie tylko pomoże Ci spokojniej zasypiać, ale zwiększy Twoją "wartość" w oczach innych. Ale ma to dotyczyć tylko Ciebie (nie wiąż tych celów z córką)
@sinusik: Na pewno nie - zwłaszcza, gdy stajecie w obliczu sytuacji gdzie nie żyjecie już tylko "dla siebie", wtedy mimo wszystko raczej oczekujesz, że ta druga strona też doskonale to rozumie. Ja generalnie nawet nie otarłem się jeszcze o ojcostwo, ale na samą myśl o tym, że kobieta z którą to dziecko bym miał mogłaby powiedzieć, że zachowała się tak samolubnie aż włosy dęba stają. No ale jak to mądrzy ludzie
@sinusik: Najpierw siłownia, potem coś więcej i coś następnego i poczujesz się naprawdę świetnie, Twoje otoczenie też to dostrzeże. Nie chcę wyjść na coacha, ale naprawdę takie rzeczy robią cuda.
@nie_pamietam: A czymże jest ta chęć bycia przy dziecku jak nie egoistyczną pobudką? Nam facetom, którzy zostali odrzuceni przez kobiety wydaje się tylko, że jesteśmy niezbędni naszym dzieciom.To nieprawda. To tylko nasza egoistyczna ułuda. Ilu facetów robiło kobitom dzieci i