Wpis z mikrobloga

#daftpunk #komercha

Przykro mi to stwierdzać, ale nowe piosenki Daft Punk stały się komerchą puszczaną na wiejskich festynach dzieciom ścigającym się samochodzikami... Pewnie to minie jak "My Beautiful Dark Twisted Fantasy" Westa i znowu wyjdzie kto leci na komerchę, a kto nie. Teraz wszyscy niby tacy fani Daft Punka, a kilka miesięcy temu pewnie nawet nie wiedzieli, że "Stronger" to też od nich. Szkoda tylko, że fajną muzykę obrzydza się ludziom, którzy ją na serio doceniają puszczając dosłownie wszędzie co 5 minut.

No i dobra i #gadamdosiebie i pewnie pójdzie #hejt , ale #mowiejakjest
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tusiatko: I co z tego? To chyba dobrze że ludzie których sztukę doceniasz dostają za nią więcej kasy. To jest #buldupy z tego powodu że już nie będziesz mógł mówić o sobie że jesteś alternatywny, czy coś w ten deseń.
  • Odpowiedz
@hackf: A co miałAm mieć z tego mówiąc ludziom, że lubię coś czego oni nie znają? Po prostu chce mi się już wymiotować tym Get lucky i nie chcę, żeby Daft Punk się tak zeszmaciło jak David Guetta, który był kiedyś moim ulubionym DJ-em, a teraz nie mogę na niego patrzyć. Tak samo na Nicki Minaj...Bo... Są... #!$%@? wszędzie. To tak jak kiedy uwielbiasz powiedzmy schabowe i matka Ci z
  • Odpowiedz
@tusiatko: Satysfakcje jako muzyczny guru, znam wielu takich ludzi min. mnie. Jak dla mnie to jest zwyczajne głupie, lubisz coś i się wkurzasz że osiągnęło to sukces i popularność i że każdy polak cebulak może sobie tego słuchać i to lubić. A porównanie Minaj i Guettą w ogóle nie jest trafne, DP jakoś specjalnie nie lubię (szczególnie ich wcześniejszej twórczości) to i tak nie powinno się ich zestawiać z takimi
  • Odpowiedz
@hackf: Nie mogę być muzycznym guru, jeżeli nie mam komu "guruwać", bo się tym nikomu nie chwalę czego słucham. A to że uważam, że to JA słucham najlepszej muzyki to normalne, gdybym uważała, że słucham #!$%@? muzyki, to bym jej nie słuchała w ogóle. Najgorsze jest bycie porównywanym teraz do kogoś kto lubi Justina Biebera.
  • Odpowiedz
@tusiatko: Ja np. lubię jak komuś coś polecę i to mu się rzeczywiście spodoba. Chodzi mi jeszcze o to że uważam że można obiektywnie oceniać muzykę, rozumiem np. ludzi którzy nie lubią Pink Floydów ale nikt z nich nie mówi że słabo grają.
  • Odpowiedz
@hackf: Ja uważam, że jeżeli coś przez wiele lat było niezauważalne przez większość ludzi ( w przypadku Daft Punk to kilkanaście lat) i nagle wszyscy tego zaczynają słuchać (szczególnie osoby, które mają w dupie dany rodzaj muzyki), to moim zdaniem coś jest nie tak. Ja też lubię polecać muzykę, ale nie wszystkim jak leci, tylko tym co lubią dany rodzaj muzyki i dana piosenka może być dla nich interesująca.
  • Odpowiedz
@tusiatko: Dlatego że wcześniej grało całkiem (może nie całkiem) inny rodzaj muzyki, i to jest normalne że jeden gatunek jest bardziej popularny od drugiego i wcale nie wskazuje komercji. Z resztą chyba tylko i wyłącznie Get Lucky jest tak popularne, bo jest najbardziej rnb popowe.
  • Odpowiedz
@hackf: No mam nadzieję :3 Po prostu nie dość, że Guetta się zrobił gówniany, Justin Timberlake mi się nowy w ogóle nie podoba, Nelly Furtado tak samo, ze staroci został mi tylko Daft Punk i Kanye West :3 Ale do Kanye to nawet najgorsze czasy mnie nie odstraszą :D Fanką od zawsze na zawsze :D
  • Odpowiedz