Wpis z mikrobloga

Wykopiecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już za mniej niż 48 godzin rozpocznie się konferencja Elona Muska pod tytułem "Uczynienie ludzkości gatunkiem międzyplanetarnym". Mamy szansę być świadkami słów tak historycznych jak "we choose go to the moon (...) not because they are easy but because they are hard". Zainspirujcie Polaków i pokażcie wszystkim marzycielom, że Mars jest w naszym zasięgu!

Link do znaleziska

Apel do dziennikarzy! Nie przegapcie konferencji Muska o kolonizacji Marsa!

#spacex #spacexmasterrace #kosmos #kosmicznapropaganda #technologia #elonmusk #ciekawostki #nauka #eksploracjakomosu #chmuratagow #ulacwel
Pobierz O.....Y - Wykopiecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już za mniej niż 48 godzin rozpocznie się konfer...
źródło: comment_kAYeOAmPNlypuW6YNMyXmBSthwPvwBkb.jpg
  • 77
@Vilu: skończy się. Może pamiętasz, ale wcześniej też ja wołałem ludzi z tej spamlisty. Poza tym tylko kilka osób ma do niej dostęp. Jeśli kiedyś będzie coś bardzo ważnego o SpaceX, ale będzie startem to zapewne jej użyjemy. Ale przez ten niecały rok i 22 wołania tylko to znalezisko jest niepowiązane ze startem.

@lubii: przeczytałeś znalezisko? Czy umiesz tylko bluzgać?
Hej tutaj jest lista skrótów, które pojawiły się do tej pory w tym wpisie i jego komentarzach.

OCISLY - Of Course I Still Love You (Marmac 304) – “Oczywiście, że wciąż cię kocham” – Pseudonim barki ustawianej na Atlantyku, służącej jako lądowisko dla pierwszego stopnia rakiety. Następca JRTI.
STS - _Space Transportation System (*Shuttle*)
LEO -
Low Earth Orbit – Niska orbita okołoziemska – orbita o wysokości poniżej 2 000 km._

Jestem