Wpis z mikrobloga

Drogie Mirabelki i Mircy także!
Kupiłam sobie piękny jesienno-zimowy płaszcz w militarnym stylu, cos podobnego do tego co na zdjęciu (mój ma więcej guzików, które są złote oraz pasek). Jakie buty będą do niego pasować? Chciałabym coś wygodnego, ale zarazem eleganckiego, oczywiście nadającego się na zimę (na pewno nie długie kozaki. Myślałam o jakichś botkach, macie moze inne pomysły albo zdjęcia modeli? Z góry dziękuję za wszelki odzew ʕʔ
#moda #plaszcz #ubierajsiezwykopem #modadamska #buty
szzzzzz - Drogie Mirabelki i Mircy także!
Kupiłam sobie piękny jesienno-zimowy płasz...

źródło: comment_IWFujuq2sv8p82mnGYPhpzV5JagSbLzT.jpg

Pobierz
  • 13
@jathek: Nie, już mam kozaki pasującego do tego płaszcza idealnie, ale tak po prostu ich za bardzo nie lubię, szukam czegoś innego
@jenerau: Takie buty są rzeczywiście piękne, ale tak jak pisałam, nie chcę kozaków i chyba średnio by to takiego płaszcza pasowały. Na pewno nie faux pas, ale ja tego nie widzę
@czeburashka: Taaaak, też o tym myslałam :) Widziałam dziś takie na stronie CCC, koniecznie musze iść w następnym tygodniu obczaić w sklepie.
@jenerau: Wiem, chyba nic by tutaj nie pasowało bardziej niż one, ale ja nienawidzę tego modelu :( Ale coś takiego na małym, 5 cm obcasie to byłoby dobre :3