Wpis z mikrobloga

@vateras131: Przeszedłem alfę 2 razy i ogólnie gra dobra, ale nie wiem czy te questy są niedokończone czy po prostu takie miałkie. Większość robi się nie przechodząc nawet 10 kroków i klikając ze 2 linijki dialogowe.
@vateras131: Andromedę mogą spieprzyć jak znowu zrobią singlowe mmo jak inkwizycję. A co do divinity to liczę że będzie lepsze od jedynki bo jedynka znudziła mnie po jakieś godzinie a podchodziłem do niej z 5 razy.
@Asterling: Ja do jedynki miałem 3 podejścia- dopiero za trzecim razem (już w wersji enchanced edition) doszedłem dalej niż do Boreasa. I naprawdę było warto bo obecnie to dla mnie ex aequo z life is strange GOTY 2015/2016 (sorry Wiesiek 3)
Co do andromedy to tak jak już napisałem - I want to belive...
@Asterling: zależy co ci nie spasowalo. Mnie zawsze odrzucala zimowa mapka więc jak ją ukończyłem to dalej już spoko. Enchanced edition sporo rzeczy pozmieniało, początek gry stał się IMO znacznie łatwiejszy więc jeśli grałeś tylko po premierze to warto dać szansę.
@Asterling: heh no gra nie prowadzi za rączkę i faktycznie początkowo ciężko było się połapać gdzie trzeba iść i który quest robić w pierwszej kolejności ale przy odrobinie cierpliwość bez problemu można to ogarnąć. Później, gdy zdobędziesz więcej różnych umiejętności, gra robi się dużo ciekawsza bo trzeba więcej kombinować w walce - to jest główna siła tej gry. Fabuła stanowi raczej dodatek i jest co najwyżej niezła.