Wpis z mikrobloga

@bazingaxl: Albo żartujesz albo nie masz pojęcia o czym mówisz :) Fotele w Volvo to jakość sama w sobie, z resztą cały samochód jest zawsze projektowany na długie trasy i komfort.

Osobiście nie mogę się doczekać takich czasów [gifrelated] i wtedy czerpiesz przyjemność z prowadzenia gdy chcesz a kiedy trzeba zrobić trasę na A1, A2 czy przez Europę to przełączysz się na:
Saeglopur - @bazingaxl: Albo żartujesz albo nie masz pojęcia o czym mówisz :) Fotele ...

źródło: comment_dUAirW1P2qOX7fb6sYAcjSXsH4clBYdP.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
@MateuszOpoka: no ten czujnik to normalka w tym modelu. Ja tez dzisiaj śmigalem koło Łodzi na S8. S60 D5 here. Zadnych problemów z silnikiem i osprzętem przy tym przebiegu? Ja dopiero 140 tysięcy
  • Odpowiedz
@MateuszOpoka super jest to auto. Rodzice mieli. Na początku nie lubiłam nim jeździć, bo parkować nim to koszmar, ale później jak mój był zepsuty i jeździłam volvo, to je pokochałam ʕʔ
  • Odpowiedz
@kotlin: ja myśle o zmianie auta chociaz moj ma malutki przebieg jak na D5 i długo pojeździ. No i myślałem o nowej S60 ale kurde...jak jestem miłośnikiem marki to ten tył mnie odrzuca :(
  • Odpowiedz
Ja mam s60 do 2.4 170 km tylko z 2002 roku, lepszym nie jeździłem mega komfort i zajebiscie się prowadzi autko jak będę na nowsze wymieniał na pewno będzie to volvo
  • Odpowiedz
@DiegoCosta: Jestem bardzo zadowolony. Jak auto będę kiedyś zmieniał, to na pewno będzie to Volvo. Niestety do modelu z 2006r. trzeba trochę dokładać i dbać żeby wszystko było ok, ale komfort jazdy i pewność na drodze rekompensuje wszystko! Ostatnio przejechałem się nowiutkim Tiguanem, z full opcją, i na S8 z Wrocławia dupa bolała mnie już przed Łodzią. W Volvo śmigam 400km bez postoju ;)
  • Odpowiedz
@endipek: Z samym silnikiem nic się nie dzieje.
Przy 140 tys. wymieniany był rozrząd, przy 190 tys. komplet świec. Przy 225-230 tys. znów czeka mnie rozrząd, hamulce i wspomaganie.
Olej wymieniam co 15-20 tys. Mniej więcej tyle robię rocznie km.
  • Odpowiedz