Wpis z mikrobloga

#bojowkawindowsphone Żegnam się z Wami. Było spoko, ale uwalony potencjał wm10 i od samego początku sprawiająca problemy lumia 535 z notabene serwisowanym i niby wymienionym ekranem zmusiły mnie do przeproszenia się z #bojowkaandroid. Teraz świat zaczął wyglądać lepiej :) pozdro dla bojowek, bez bólu dupska no i trochę #gownowpis. Będę tesknil w Ch... Za TYLKO MIRKO ;(
  • 4
@Menelzgipsu: Szkoda, że znika trzecia siła, no ale sami się o to prosili, gdy wywalali wyprzedzający konkurencję o lata przed system o nazwie WM6, bo "kafelkuf" się zachciało...
Mam nadzieję, że Tizen lub Sailfish lepiej wypełnią tą lukę.
  • 0
@kacperwolow Kafelki były spoko, proste i funkcjonalne. Z kwestii funkcjonalności też nie było najgorzej. Kupując półtora roku temu ten telefon widziałem w tym drugiego ios'a.. Wiem, że to naiwne, ale tak było. Podobało mi się synchro z winda domową itp. Słownik w 8.1 miażdżył system i wordflow. Nadchodzącą 10 wtedy zwiastowały dla mnie zajebisty zmianę. Świeżość itp.. A to jak wyszło wie każdy. Brak apek, zapowiadane udupienie marki Lumia itp... Powiedzmy tak.