Wpis z mikrobloga

Mirasy, stało się... Użytkowałem tydzień i się #!$%@?ło. Zakupiłem na #ibuygou Xiaomi Redmi Note 3 Pro i dzisiaj się spieprzyło coś, nie wiem co, ale objaw jest taki, że jakby sam się naciskał przycisk od multitaskingu co chwila, na chwilę ustaje albo na kilka minut i znowu wraca ten problem. Restartowałem urządzenie kilka razy, zresetowałem do ustawień fabrycznych i nic.
Dlatego - zastanawiam się co mi się uda z tym zrobić. Napisałem do supportu ibuygou i czekam na odpowiedź. Będzie gwarancja, nowy sprzęt czy da się odzyskać kasę i odesłać do nich zepsuty sprzęt?

Wołam @Ibuygou

#xiaomi #redminote3pro #chinskiecuda
  • 52
@demoos: będę walczył przynajmniej o wymianę na nowy bez wad albo zwrot kasy... Naprawa jeśli w ogóle by wchodziła grę to na nowy wyświetlacz w białym kolorze a nie #!$%@? złotym. Ja rozumiem, że sprzęt nie kosztował 3000 zł ale jednak trochę RiGCZu by się przydało...
@demoos: @Andczej: @Ibuygou: @Vault-Tec: @Kilgore_Trout: @Bialy_Mis: kolejna odpowiedź:

"Mając biały tył jest srebrny więc złoty front ładnie wygląda. Ale ok. Proszę wysłać do serwisu. Jeśli akurat będzie LCD to się wymieni. Jeśli nie to wyśle do Chin lub można czekać na kolejną dostawę części."

Czyli będą Chiny i będę czekał nie wiadomo ile... Zajebiście. To teraz chyba będę szedł w kierunku zwrotu kasy i tyle.