Wpis z mikrobloga

Mirasy, stało się... Użytkowałem tydzień i się #!$%@?ło. Zakupiłem na #ibuygou Xiaomi Redmi Note 3 Pro i dzisiaj się spieprzyło coś, nie wiem co, ale objaw jest taki, że jakby sam się naciskał przycisk od multitaskingu co chwila, na chwilę ustaje albo na kilka minut i znowu wraca ten problem. Restartowałem urządzenie kilka razy, zresetowałem do ustawień fabrycznych i nic.
Dlatego - zastanawiam się co mi się uda z tym zrobić. Napisałem do supportu ibuygou i czekam na odpowiedź. Będzie gwarancja, nowy sprzęt czy da się odzyskać kasę i odesłać do nich zepsuty sprzęt?

Wołam @Ibuygou

#xiaomi #redminote3pro #chinskiecuda
  • 52
@kuta_senator masz na zwrot dwa tygodnie, więc się nie denerwuj, sprawa jeszcze taka, że może jest jakiś problem z software i mógłbyś na własną rękę spróbować wgrać nowy rom, być może sprawa się rozwiąże. Warto spróbować i się dowiedzieć. Tak czy inaczej ten model jest prawie w 100% naprawialny we Wrocławiu więc jeżeli wykazalbys chęć naprawy to powinno się to udać zrobić w PL. :)

Napisz do mnie pw jak support się
@kuta_senator zapraszam na forum miuipolska.pl albo przejrzyj tagi, bo aż szkoda tego nadpisywać, co chwilę ktoś to tłumaczy bardzo dokładnie.

Możesz WGRAĆ znowu Global ale np w wersji Dev i wtedy zobaczyć czy problem dalej występuje :) (teraz masz Global Stable na 99%)

Co do zwrotu to muszę się upewnić, bo jeszcze w takiej operacji nie uczestniczyłem bezpośrednio. Napisz do mnie pw w poniedziałek rano.