Wpis z mikrobloga

A kogo to jest problem, że budżet jest na skraju wytrzymałości?


@paramedic44: Między innymi Twój,ponieważ to jest Twój kraj.

A pacjenta ktoś pyta jak musi iść prywatnie do lekarza bo są kolejki czy jego budżet wytrzymuje?


@paramedic44: A lekarzy ktoś pyta ile biorą pod stołem jako dodatek to 8k wypłaty?Tylko mi nie wyjeżdżaj że nie biorą i w ogóle są święci.Ja się pytam kto się zajmuje pacjentami skoro
  • Odpowiedz
@King_Of_New_York xD jak przejdziesz mutacje głosu i zaczniesz chodzić do lekarza, zrozumiesz jaka różnica między brukarzem a lekarzem. Nie chcę żebyś miał do czynienia z lekarzem medycyny ratunkowej, to nic przyjemnego i dla niego i najczesciej pacjenta.
  • Odpowiedz
@King_Of_New_York:

W tym kraju każdy jest niedoceniony i niedofinansowany.Jakoś nie widzę by brukarze blokowali pół miasta bo im pensja nie odpowiada.


To że inni taplają się w gównie to znaczy, że ja też muszę?
Zabraniasz ludziom protestować przeciwko złym warunkom pracy?
Jak ci się twój zawód nie podoba i źle zarabiasz to idź też manifestować a nie płaczesz na FB, że inni mają jaja i się postawili.
  • Odpowiedz
@King_Of_New_York ale tak jak nie wrzucisz każdego kierowcy autobusu do jednego worka tak samo nie możesz z lekarzami. Ja jestem młody i może jeszcze naiwny, ale staram się jak tylko mogę, żeby mnie ludzie dobrze wspominali. Wszystko zależy od człowieka. Znam takich którzy by wydoili kasę i tyle, a znam takich którzy własne zdrowie by drugiemu oddali.
  • Odpowiedz
@paramedic44: Mi akurat mój zawód odpowiada tylko problem jest w tym że jakoś sektor prywatny nie protestuje chociaż mamy najgorzej ze wszystkich a wiesz czemu?Ponieważ nikt nie ma czasu na jakieś protesty które i tak nic nie zmienią.
Co z tego że min.zdrowia by powiedział że dostaną kase jak za chwile zadzwoni do niego min. finansów i go wyśmieje, po czym zruga za obiecywanie czegoś czego nie ma.
  • Odpowiedz
Czyli jesteś tym typem człowieka co w sumie w dupie się urządził, tapla się w gównie aleeee jakoś to leci nie?

Passat jest, piwko wieczorem jest.

ZERO

#!$%@?

AMBICJI

Przez takich jak ty to państwo leży.
  • Odpowiedz
@paramedic44:
Niestety trochę racji King ma. Żaden minister, żadną ustawą nie załatwi w mig 30 lat rozwoju gospodarczego. W tym kraju każdy za mało zarabia, od robotników, przez lekarzy, do nawet polityków i bogatych, których majątki wynoszą dziesiątą tego co ich odpowiedników na zachodzie.
  • Odpowiedz
@King_Of_New_York nie wiem jak Ty, ale ja pracuje srednio 350h w msc, znalazlem czas by pojechac na manifestacje, bo kolega zmienil mnie na dyzurze od 9 do 17, teraz znow jestem na dyzurze do rana.
Kazdy ma prawo do protestu, tylko dzisiaj nie peotestowali lekarze, a cale srodowisko medyczne, protestowali bo naklady na opieke zdrowotna sa dramatycznie niskie i lecimy rownia pochyla w dol. Razem z zona jestesmy lekarzami, nasza wspolna
  • Odpowiedz