Wpis z mikrobloga

Jest sobie znalezisko na głównej: Petycja przeciwko CETA i TTIP. Piszemy do rządu!
Niby wszystko słuszne, bo TTIP i CETA to zło, ale żydowska AkcjaDemokracja.pl zasłynęła wcześniej tym, że atakowała np. prezydenta RP.

Pisałem o tym, czym jest AkcjaDemokracja.pl pół roku temu:
http://www.wykop.pl/wpis/16871889/w-nawiazaniu-do-znaleziska-w-ktorym-mowa-o-tym-ze-/

a tu ich wybrane akcje:
1.

Apel do Prezydenta

Apelujemy do Prezydenta Dudy by nie brał udziału w Marszu Niepodległości, a zamiast tego poszedł na marsz równości. #


2.

Ułaskawienie Kamińskiego - podpisz apel do Prezydenta Dudy.

Nie godzimy się na psucie państwa. #


3.

Zostawcie Bodnara

akcja w obronie lewackiego Rzecznika Praw Obywatelskich

4.

Nie dla antysemityzmu w publicznej instytucji!

W poniedziałek 18 lipca 2016 r. zapowiedziany został wykład znanego z antysemickich wypowiedzi Stanisława Michalkiewicza w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW).


Tutaj możemy dowiedzieć się, że antyrządowe plakaty rozklejone w Warszawie wykupiła... oczywiście AkcjaDemokracja.pl

Niemcy sponsorują antyrządowe reklamy w Warszawie!

Na ulicach Warszawy pojawiły się reklamy wzywające rząd do publikacji ostatniego wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Plakaty wykupiła fundacja Akcja Demokracja. #


Przy okazji CETA i TTIP, coś późno się obudzili. Czyżby AkcjaDemokracja.pl zwęszyła moment i wykorzystuje nośny temat na atak na rządzących? Przecież o TTIP i CETA wiadomo od dawna, dlaczego nic nie robili w tej sprawie wcześniej?

Nie zrozumcie mnie źle, TTIP, ACTA, CETA, SOPA itd. to zło dla jednostek, ale w tym przypadku, gdy kapitał chce zbić jakaś żydowska organizacja notorycznie atakująca prezydenta lub rząd, to ja dziękuję za takiego sojusznika.

#ceta #sopa #ttip #acta #akcjademokracja #zydzi #polska #polityka #4konserwy
  • 5
@LaPetit: Nie wiem co ta organizacja ma z żydami, ale plusuję za wypunktowanie ich dotychczasowych działań, i tym samym ukazanie (braku) wiarygodności tej organizacji czy środowiska.
Nie wiem co ta organizacja ma z żydami


@MattJedi: finansowane przez fundację Batorego (żyd Smolar) i OpenSocietes (żyd Soros).
Nie wiem jak tam we władzach, czy przypadkiem nie siedzą jakieś żydki.