Wpis z mikrobloga

#rozdajo #zadarmo #mojezakupy
Coś, coś się popsuło i nie było nas widać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przypominamy! Do zgarnięcia 250zł w postaci dowolnego produktu znalezionego w naszej aplikacji.
http://www.wykop.pl/wpis/19766973/hej-mirki-i-mirabelki-z-tej-strony-moje-zakupy-wla/

A Wy co wybierzecie jak wygracie? Wiedźmina 3, Słuchawki, Mirkofale?( ͡° ͜ʖ ͡°)
UWAGA: Plusy z tego wpisu zliczają się do BONUSU
mojezakupy - #rozdajo #zadarmo #mojezakupy
Coś, coś się popsuło i nie było nas widać...

źródło: comment_UElUbqP4sAm0BqrYdz1wKb8X1b8NFtrM.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nevertheless: sami opracowujemy system, w którym zbieramy promocje z wybranych sklepów, można powiedzieć, że jesteśmy trochę podobni do pepper, jednak my skupiamy się w chwili obecnej głównie na produktach z gazetek promocyjnych, zobaczymy jeszcze w którą dokładnie stronę to pójdzie :) Jeśli chodzi o przekierowanie z pepper to może być w tym przypadku konflikt interesów ( € ͜ʖ €)
  • Odpowiedz
@mojezakupy: Ok, pobrałem, wygląda fajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z racji, że jestem profesjonalnym testerem aplikacji #pdk, to pierwsze co zauważyłem: niewidoczny scroll. Tzn jak jest dużo ofert, to po prawej stronie nie widać gdzie jesteśmy i ile nam brakuje do końca przewijania itp.

Druga rzecz - możecie zrobić system zgłaszania ofert z gazetek. Opcja "wyślij ofertę" wraz ze zdjęciem z gazetki jako
  • Odpowiedz
Ok, pobrałem, wygląda fajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z racji, że jestem profesjonalnym testerem aplikacji #pdk, to pierwsze co zauważyłem: niewidoczny scroll. Tzn jak jest dużo ofert, to po prawej stronie nie widać gdzie jesteśmy i ile nam brakuje do końca przewijania itp.


@Nevertheless: faktycznie nie ma :) przyjrzymy się temu

Druga rzecz - możecie zrobić system zgłaszania ofert z gazetek. Opcja "wyślij ofertę" wraz ze zdjęciem z gazetki jako dowód. No chyba, że to inaczej jakoś u was działa,
  • Odpowiedz
Możesz rozwinąć myśl? Masz na myśli możliwość zgłaszania przez użytkowników, jakie oferty/sklepy moglibyśmy dodać?


@mojezakupy: Nie no, sieci sklepów itp powinniście znać sami, dodatkowo łatwo je wyszukać.

Jeżeli chcielibyście wejść bardziej na rynek to moglibyście to rozwinąć, ale to z czasem np. kategorie danych miast i ogólnie (niekiedy promocje są tylko w danych miastach). No nie wiem, to wy znacie się w tym temacie (gdyż tworzycie apkę na tym opartą)
  • Odpowiedz
@Nevertheless: jak to ma działać to wiemy, w końcu jakoś to już działa ( ͡º ͜ʖ͡º) chodziło mi o sprecyzowanie "zgłaszanie ofert" bo zabrzmiało to niejednoznacznie. Do personalizacji w ramach miasta jeszcze przyjdzie czas, póki co idziemy w szerz, na skalę krajową i w rozpoznawalne marki. Jednak uwaga jak najbardziej cenna, za co dzięki!
  • Odpowiedz
@mojezakupy: No na androidzie kazać odblokowac reklamy to nie wróżę wielkiej przyszłości ( ͡° ʖ̯ ͡°) Trzeba Google analytics na białą listę a to połowa reklam, do tego połowa ludzi ja odinstaluje po takim komunikacie
  • Odpowiedz
@Loopek23: nie każemy, tylko prosimy i jednocześnie informujemy, że dla pełnej poprawności działania aplikacji dwa wpisy powinny zostać dodane na białą listę, aplikacja bez tego nadal działa, ale część sklepów będzie miała niewidoczną ofertę? Jeśli chodzi o odblokowanie Google Analytics to jak sama nazwa wskazuje, służy ona tylko i wyłącznie do zbierania danych z aplikacji, od reklam jest Google Ads ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak jak
  • Odpowiedz