Wpis z mikrobloga

Jak masz w dupie i się nie odzywasz do przyjaciółki, to jesteś ten zły, niedobry i podły.

Jak się odzywasz to znowu druga strona ma Cię w dupie i się nie odzywa.

I weź się tu #!$%@? staraj utrzymać znajomość. Ja kumam, brak czasu przez robotę i związek. Ale skoro się założyło postanowienie poprawy jakości naszych relacji, to fajnie byłoby się tego trzymać. A nie, nawet głupiej wiadomości wysłać się nie chce.

Teraz nawet się nie przytuli na powitanie sama z siebie, bo chłopak paczy.

#!$%@?, z babami to tak zawsze...

#logikarozowychpaskow #oswiadczenie ##!$%@?
  • 5
@Lux_Aeterna: To chyba dobrze ze sie nie przytuli na powitanie xD Szanuje chłopaka bardziej od jakiegos przegrywa, przeciez nie ma czegos takiego jak przyjazn damsko meska, po prostu widzi jak na nia patrzysz i tyle.. mowila o poprawie waszych relacji bo jej jest przykro jak widzi Twoja smutna mine z powodu ze jest zajeta :(
@Lux_Aeterna: już dawno zrobiłem taką weryfikację... jak ja robię imprezę to spoko, zawsze znajdą się chętni, ale żeby samemu zrobić i mnie zaprosić to "eee ile to roboty", przestałem też wyciągać ludzi na piwko czy inne wypady jeżeli nie odwzajemniają tego samego i co? spotykam później takie osoby i pretensja do mnie, że się nie odzywam, nie dzwonię jakby sami nie mieli telefonów i kontakt się urywa. Tak jest lepiej ;)