Wpis z mikrobloga

Dziś otrzymaliśmy informację, że jest zgoda na wejście do parku w celu poszukiwań urządzenia.
Początek akcji godzina 8:00 rano w poniedziałek 26.09, a zakończenie godz. 16 lub wcześniej - oby.

Proszę wszystkich chętnych poszukiwaczy o zgłoszenie się w poście o której mogą być na miejscu, jeśli mają wykrywacze o wspomnienie o tym w komentarzu oraz skąd (i jakim środkiem transport) będą próbowali się dostać. W ten sposób powinno udać się zebrać nas w grupy i zorganizować wspólne transporty.

Ja będę jechał z okolic #rybnik tak, żeby przed 8:00 być w Zatorze. Prawdopodobnie będę miał trzy lub cztery miejsca w samochodzie, dlatego jeśli ktoś ma chwilę wolnego czasu i chciałby pomóc, niech pisze na pw.

Jak ktoś ma jakieś pytania, uwagi, wskazówki - pisać! Na miejscu zostaną rozdane zdjęcia poszukiwanego implantu.

Wołam okolice moje oraz Zatoru

#sluchdlawiktorii #rybnik #zory #wodzislawslaski #jastrzebiezdroj #chrzanow #oswiecim #zator #kety #wadowice #krakow #tychy
  • 22
  • Odpowiedz
@Pribadi wykopki i poszukiwanie zaginionego implantu hmmm wchodzę w to ja skawina to całkiem niedaleko a w pracbaza wolny poniedziałek wiec jak się organizacyjnie ogarnę to na 90 % jestem jak cos to pw
  • Odpowiedz
Powodzenia w poszukiwaniach, trzymam kciuki.
Może jakieś dziecko z kolejnej wycieczki znalazło i nie wiedząc co to jest wzięło na pamiątkę?
Nie mam zielonego pojęcia jak to działa, ale może taki impant ma jeszcze trochę zapachu i dało by się przeszukać teren psem tropiącym?
  • Odpowiedz
@wpiot: Teren jest ogrodzony i osoby postronne nie mają tam wstępu.
W sumie z psem to bardzo ciekawy pomysł. O tym nie pomyślałem. Obawiam się jednak, że po ulewnych deszczach, identyfikacja po zapachu przez psa jest niemożliwa.
Dzięki! Jutro bez względu na wynik zdam relację ;)
  • Odpowiedz