Wpis z mikrobloga

@kopalina: Ani trochę nie reklamujesz. Kek - niech każdy inwestor się zastanowi -> 400 000 za 21%, czyli wedle oceny kiełbaskosa cała firma jest warta prawie dwa miliony złotych.

Ambicji sporo, kontroli żadnej (21% rozwodnionego akcjonariatu), brak sprawozdań finansowych, brak danych o majątku spółki.... NO ALE MOŻNA DOSTAĆ FARTUCH STRAŻNIKA TRADYCJI I DWADZIEŚCIA PROCENT NA KIEŁBASCE KUUURWA BIERZMY!.


@Kruchyx:
@Kruchyx: jakich franczyzodawców?

@skejna: broni do skroni wam nie przykładam, samemu JESZCZE nie kupiłem ani jednej akcji. Portal znaleziony kilka tygodni temu na WYKOPIE po sznurku dzięki zasubskrybowanym tagom z tego wpisu. Dlatego pytam co o tym sądzicie bo myślałem że znacie temat, a wy węszycie reklamę i spisek
Biznes obiecujący. Odpowiedzi właścicieli z widżetu FB sensowne (np. spod dyskusji innego projektu InPay mam odmienne
a wy węszycie reklamę i spisek

Biznes obiecujący

Finanse tego nie pokazują. Powtarzam Ci że wedle wycen kiełbaskozorda jego marka i trzy foodtrucki są warte dwa miliony złotych przy 450k przychodu, nieznanym zysku, nieznanym majątku spółki, i nieznanym zadłużeniu.


@kopalina: Yup, ani trochę nie reklamujesz śmierdzącego jaja jakim jest ten biznes.

minimum 6667 akcji co daje ponad 100 k tak więc cel osiągnięty

A wartość nominalna
@skejna: Jesteś przewrażliwiony. Być może źle się wyraziłem z tym "obiecujący", ale opinia raczej oparta o zakończone projekty, które nie zachwycają (jakiś browar dla hipsterów przez hipsterów z piwem warzonym poza Polską, czy platforma dla BTC gdzie z komentarzy wynika że jeden ze współwłaścicieli wciskał komuś dziwne udziały za gruby hajs). Dlatego pytam o opinię.

A wartość nominalna akcji to 1 zł, 14 idzie jako nadwyżka. Poczytaj co to oznacza w