Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
mam pytanie głównie do mirków z pod tagu #nofapchallenge,ale oczywiście inni tez się mogą wypowiedzieć.Jak radzicie sobie z nocną #ejakulacja , tak zwanymi zmazami nocnymi?Bo bardzo nie lubię się budzić z lukrem w gaciach ,potem iść do łazienki to ogarnąć, potem nie mogę spowrotem zasnąć i jestem wkurzony.I co robicie jak wyjeżdżacie gdzieś np na tydzień i śpicie z kimś w pokoju, a tu się okazuje że się budzicie z niespodzianką w gaciach,a osoby które są z wami w pokoju już nie śpią?Bo jakby nie patrzeć byłaby to krępująca sytuacja(i raczej ciężko by to było ukryć) mi się na szczęście nigdy nie przydarzyła, ale właśnie z tego powodu zwykle gdy gdzieś jadę na wyjazd to dzień wcześniej spuszczam z kija by nie ryzykować.Zresztą też jest problem z tym że rzadko kiedy na wyjeździe jest pralka,i nie było by co zrobić z uspermionymi gaciami,no chyba tylko w zlewie albo pod prysznicem umyć,ale to i tak lipa.Poza tym jak śpię u kogoś to nie chciałbym mu zostawiać swoich potomków w jego pościeli,bo sam bym nie był zachwycony gdyby ktoś swoich u mnie zostawił.Proszę o jakieś rady

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 10
OP: @kotym: nawet śmiechłem ( ) aż dziwne że jeszcze nikt nie zaproponował bym się zabił xD
@Vortexon: różnie, ale generalnie zauważyłem że ejakulacja zachodzi ,,automatycznie" jeśli nie nastąpiła przez 20 dni (przynajmniej na razie taki okres był najdłuższy) ,niezależnie od tego czy była spowodowana pałowaniem wiplera ,czy nastąpiła w nocy sama z siebie.Aczkolwiek niestety nie ma reguły kiedy dokładnie to nastąpi.Dwa razy mi
@AnonimoweMirkoWyznania: Możliwe, że to z powodu nieregularnego walenia. Nie jestem pewien, ale słyszałem, że jak ktoś się powstrzymał przez 3 miechy to potem nie było problemu (nie mam rzetelnego źródła). Druga rzecz, że facet stale rozwija się, aż do 25 roku życia i potem takie rzeczy powinny ustąpić. Ja sam problemu takiego nie mam, więc osobistych porad nie mam :(