Wpis z mikrobloga

@MaG8: Nie ćpam toluenów, butanów, acetonów ani innych rzeczy zamieniających mózg w papkę jeśli o to pytasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Inhalanty mają strasznie złą opinie w środowisku, mało jest osób, które próbowały ich więcej niż raz i raczej opisują haluny na tym gównie jako nieprzyjemne. Poza tym szkodliwość jest na tyle wysoka, że praktycznie już się ich nie nadużywa w cywilizowanym świecie.
@Akos: a jednak istnieją opisane przypadki ludzi cpajacych to dzień w dzień przez kilka lat, co kończyło się ogromnym spustoszeniem w mózgu chyba kilka lat temu czytałem o przypadku jakiejś dziewczyny kirajacej codziennie rozpuszczalnik nitro. Ubytki i zwloknienia w mózgu, coś chyba jednak musi być ciekawego w tych uzywkach. Próbowałem tylko eter i był całkiem przyjemny.
@Michau_michau Za to każdy lubi markery i korektor.. Może niektórym to dziala ze zdwojoną siłą domestosa i chęć nigdy nie przechodzi.

@Akos nawet byl kiedys wiersz na temat inhalantow, nacechowany zgoła pejoratywnie. Przytoczę cytay:
Kuba gej, wącha klej, w dupie ma robaczka XD
najlepsza faza ever ;)


@MaG8: Widzę, ze grubo się bawisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

chyba jednak musi być ciekawego w tych uzywkach. Próbowałem tylko eter i był całkiem przyjemny.


@Michau_michau: Kiedyś strułem się jakimś gównem (syntetyczne kanabionoidy takie dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) Miałem wrażenie, że serce mi eksploduje, metaliczny posmak krwi w ustach, myślałem, że tego nie przeżyję, do tego
@jedrek1212: Chodzi ci o "dobre narkotyki"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W sumie to jakoś tak wtedy to się zaczęło... Nigdy nie myślałem o tym w ten sposób ( ͡° ͜ʖ ͡°)