Wpis z mikrobloga

@adamgtx: nic zupełnie nic, wcale go nie popiera Szydło, Kaczyński ani Duda, wcale cały pis nie zagłosuje jak prezes rozkazał xD

oficjalnie może i jest to "obywatelski" ale każdy kto ma trochę rigczu dobrze wie że to jest idealnie skrojone pod pis.
@list86: idealnie skrojona pod durniów, których wyobrażenie o PiS jest dokładnie takie jak sobie życzy tego opozycja czy TVN. Kaczyński akurat wielokrotnie dawał do zrozumienia, że nie ma zamiaru tykać kompromisu aborcyjnego. Po #!$%@? strzelaliby sobie w stopę takim projektem. Tobie się serio wydaje, że masz RiGCz? Słuchaj, jest coś, o czym powinieneś wiedzieć...
Po #!$%@? strzelaliby sobie w stopę takim projektem.


@adamgtx: a kto mu podskoczy? Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobisz. A tak zrobi dobrze klerowi, to i głosy w następnych wyborach się będą zgadzały. Zresztą co ja się będę produkował, może posłuchajmy samych zainteresowanych?

Jestem katolikiem, więc moja postawa jest tutaj oczywista. Przypominam, że w mojej partii nie ma w tej sprawie dyscypliny, ale jeśli mam przewidywać, to ogromna
@Haqim: jak nie lubię PiSu i myślę, że na WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ każdy powinien robić ze sobą co chce, tak ten obrazek dał mi raka. nie dziękuję ( ͡° ʖ̯ ͡°)

EDIT: aż doczytałem - gównoburza toczy się o dwa projekty obywatelskie i to nie PiS chce zmian, mimo, że tak o nich się tu mówi. woot?